Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Zaujímavý článok

https://www.cas.sk/clanok/869984/jozef-antosik-ludi-v-ziline-sa-mi-pre-futbal-nepodarilo-nadchnut/

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Linky, ktoré tu skopírujete, by už mali byť plne funkčné.

Martin Kollár, MŠK Žilina.


...to veru nepodarilo. Nebyť 90-tych rokov, kedy ma žilinský futbal doslova opantal, tak v súčasnosti nesedím na tribúne ani ja..futbalom, ktorý robíte posledné roky nadchnete len veľmi málo nových ľudí, žiaľ.


10.08.2019, 18:14
V podstate s tebou súhlasím, lenže tu už sa vyskúšalo všetko a nič ľudí na štadión nepritiahlo. Ani tituly, ani Európa, ani žoldnieri, ani odchovanci. Myslím, že dnešné nastavenie výchovy odchovancov s občasným titulom je do budúcna najudržateľnejšie. Či sa chceš pretekať so Slovanom, kto nakúpi drahšie posily? To je tak na jednu-dve sezóny, výsledok neistý, fanúšikov by to aj tak nepritiahlo a potom krach. Akurát by sme mali každý rok hrávať Európu.


09.08.2019, 15:41
hm, to iste co v ziline na hl. stadione sa neda urobit v strazove? umela trava je stejnej quality ako na hlavnom. trebalo by len dobudovat socialne zariadenia a mozu tam trenovat tak isto ako na hlavnom stadione ci nie?


Vidíš to trošku zjednodušene, porovnaj iba miestne komunikácie, potrebné pozemky (ktoré tam nie sú), ... a máš na stole niekoľko miliónov ...
Osobne si myslím, že ostatné kluby trpia závisťou a pripájajú sa k Slovanu, DACu kde sú peniaze, aj keď filozofiu DACu podporujem a závidím vybudovaný športový areál.
Tiež som presvedčený, že hráčov pre repré nedokážu ponúknuť kluby ako Nitra, Senica, Sereď, súčasná Trnava, Pohronie, Moravce, Trenčín, Slovan (jediná výnimka Greifa), Ružomberok ... takže prístupu SFZ nerozumiem.


10.08.2019, 01:52
asi mas pravdu. v tomto by mohlo pomoct mesto zilina. som nejake plany na vystavbu sportoveho arealu videl a tak by sucastou toho mohlo byt MSK treningove centrum.
odkaz


10.08.2019, 21:19
Ten projekt je ešte za darmožráča Chomu, dnes už nereálny.


10.08.2019, 01:55
klikni na odkaz.
odkaz


09.08.2019, 15:02
Klobúk dole pred pánom majiteľom, že ho to baví, aj keď SFZ a iný mu kladú polená popod nohy....veľa šťastia v ďalšej práci.09.08.2019, 13:12
Zo SFZ sa mi chce dlhodobo blejt velebnosti. Pamatate este ked tam bol Laurinec a ako nadsene davala disciplinarka vysoke pokuty nasmu klubu za fanuskov zo Severu? a tym rozostvali vedenie a ultras? Pamatate, ako nam piskali rozhodcovia proti Petrzalke - od Michela az po Slyska? Byvale struktury asi zase ziskavaju moc..


Fakt neviem, čo týmto nezmyselným krokom sledujú...Zásobujeme reprezentačné výbery kvalitnými hráčmi. Celému Slovensku ukazujeme, že sa dá hrať liga aj s odchovancami a nie s preplatenými žoldákmi ako majú v hlavnom meste.
Tá banda sk.....á nám závidi, že vieme robiť futbal lacnejšie a preto nám hádže polená pod nohy...Tiež sa mi chce zvracať z tohoto všetkého... Smajlík


Dám tu jednu otázku s odpoveďou...
Práve na hlavnom štadióne máte umelý trávnik. Ako sa vás dotkne zákaz jeho používania v súťažných zápasoch dvoch najvyšších líg?

Zbúra celú koncepciu. Argumentácia zdraviu škodlivého vplyvu umelého povrchu je výsledok servilného postoja lekárskej komisie SFZ. Ak by tak bolo, potom v prvom rade zakážme deťom hrať a trénovať na umelých povrchoch. Žiaci a dorastenci takmer 15 rokov trénujú a hrajú na umelých plochách, ktorých kvalita je navyše neporovnateľná s tou na štadióne MSK Žilina! Je to výsledok nekvalifikovanosti vedenia SFZ a ÚLK. Tieto inštitúcie týmto rozhodnutím nariadili nášmu klubu o koľko musíme zvýšiť rozpočet, aby sme udržali rovnakú úroveň tréningového procesu mládeže, bez toho, aby na to prispeli akýmkoľvek centom. Naše výsledky s mládežou zrejme nevoňajú vedeniu SFZ. ÚLK evidentne podporuje kluby s filozofiou nákupu zahraničných hráčov, pretože tato inštitúcia nemá zodpovednosť za výchovu mládeže a radšej míňa prostriedky na svoju réžiu. SFZ minie za kalendárny rok na svoju činnosť toľko peňazí, že tie by stačili na financovanie siedmich klubov najvyššej súťaže.


Takže SFZ netreba natierať na žlto-zeleno ako to navrhoval senilný Janko Kozák... Smajlík


09.08.2019, 11:21
fanusik73 .. clanok som teraz docital . Ked to skopirujes hned ti ho otvori ..


Článok bol ale sa nedal otvoriť po chvíľke záhadne zmizol a už tam nieje dalo by sa stručne napísať čo tam bolo? ...ale podľa nadpisu je zrejmé čo.....


Ďakujem už som to prečítal chvalabohu ze tu je J.A. máme futbal na úrovni...Ešte basket sa vskriesil ale ostatné koniec detto hokej


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.