Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Posila

Chcelo by to ešte skúseného záložníka ktorý by rozumne usmernil lebo v 2polcase to vyzeralo už hrozivo treba skúsenosť...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Aj toto prestupové obdobie sme sa "oslabili"...príde nejaká posila? Poprípade posily?


21.07.2019, 21:00
Každopádne si myslím, že v strede zálohy máme dlhodobo pretlak a je z čoho vyberať - Káčer-Fazlagić-Pečovský-Bernát Myslovič -Gamboš-Bichakhchyan - Diaz. Paura by som videl skôr z krídla a nemuseli by sme tam topiť a zabíjať Diaza, ktorý sa z toho asi doteraz nespamätal. Zároveň si myslím, že na krídle by sme ešte potrebovali doplniť a chýba nám tam konkurencia.


21.07.2019, 23:57
V dnešnom futbale sa preferujú rýchle krídla so schopnosťou dokázať aj brániť, Paur sa na tento post nehodí, on je čisto stredový hráč a tam máme z čoho vyberať. A navyše sú tam talenty Bernát, Myslovič, Fazlagič, Gamboš, Bichakhchyan, takže Paur by bola spiatočka. Veď aj Škvarka bol najvyšší čas, že odišiel, viď dobrý výkon v prvom polčase v MI bez neho a v druhom dobrý defenzívny výkon a tiež bez neho. Jemu tá defenzíva nikdy moc nevoňala.


21.07.2019, 20:51
Paur nieje úplne typologicky to, čo by sme momentálne potrebovali ale stále je to srdciar, odchovanec a za naše farby by sa bil ako lev. O tom som presvedčený. Mohol by sa u náš reštartovať napríklad ako taký Mazáň, ale môže dopadnúť ako Kubík alebo Lačný. Keď sme dokázali angažovať Kubíka,Lačného alebo opätovne Ceesaya tak podľa mňa Paur za tú skúšku stojí. Pri výkonoch, prestupoch a krokoch Trenčína by som to ako výpovednú hodnotu nebral, zakopalo sa tam viacero hráčov pri momentálnej situácii. Podľa mňa je pôsobenie v tom klube dosť náročné, stále sa zohrávať s niekým novým, jazyková bariéra, zmena trénerov, nový systém atď.


No neviem ale Paur asi nie , potrebujeme nieco ine !


Neviem ci by bol Paur posilou uz ani v Trenčíne toho moc nenahral a to dokonca hral uz aj obrancu


21.07.2019, 17:59
OK, ale koho by mal vytlacit zo zostavy?...


21.07.2019, 17:44
Podľa mňa Paura podpíšeme, vedenie deklarovalo, že rozmýšla nad skúseným hráčom. Čo sa týka včerajška tak na lavičke bol na usmernenie Pečovský.


21.07.2019, 16:20
A čo Paur.......


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.