Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Kedy zacneme trenovat Msk ZILINA?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
K žilinskému fotbalovému klubu už střední záložník Miroslav Káčer patřil téměř neodmyslitelně. V šestnácti poprvé nastoupil v lize, okamžitě skóroval a postupně se vypracoval až do pozice kapitána. Jenže přišla krize. Žilině došly finanční zdroje a dostala se do insolvence. Řešení? Nepříjemné, ale v danou chvíli zřejmě jediné možné. Ukončení kontraktů s nejlépe placenými hráči. Káčer si tedy rychle musel zvyknout na fakt, že až po obnovení fotbalových soutěží oblékne dres, po dlouhých letech už nepůjde o ten žlutý se zelenými prvky.
Sbohem, Žilino!

Zdroj: odkaz

...Klubová reklama ako remeň.


dnes na trojke namiesto retro tanga zo sezon 01/02 02/03 a našich prvých titulov davaju hokej z 93,skoda mohli to byt pekne spomienky.


Ziadne Retrotango z uvedenych sezon neexistuje, STV robila Tango do roku 2001, potom mala prava na Magazin o nasej lige Markiza, ale uz si napamatam, ako sa to volalo...


Gol M bol názov ,skoda,že sa to neda nikde zohnat v archive


Vďaka, jasné, Gól M.

Markíza by to mala mať niekde v archíve, ale asi iba jednotlivé časti, nepamätám si, že by robili nejaké súhrny na spôsob Retrotanga...
Mikea, som povolaním novinár a čosi som prežil, zrejme aj Botas, pravdu má on a nie Ty. Napíš radšej niečo zmysluplné a nie hneď útočné


Pardón, odkedy novinári rozhodujú, kto má a kto nemá pravdu?

Ty a dokonca aj botas môžete mať svoj názor, nikto vám ho neberie. Ja a prípadne niekto iný môžeme mať iný názor, ale láskavo si tu neosobuj právo rozhodovať, čo je a čo nie je pravda.

Hlavne keď už niekoľkokrát bolo preukázané, že botas je klamár.


Sorry, samozrejme, že povolanie nerozhoduje o pravde či nepravde, nie som naivvný, aby som si to myslel. Reagoval som na Mikeu lebo tára, to je všetko, neviem, prečo sa do toho montuješ práve Ty


Preto to isté, prečo sa sa ty montuješ do Mikeu...

Lebo chcem, lebo môžem, lebo nie sme pred 89-tym..

A hlavne preto, lebo si myslím, že nemáš pravdu, keď obhajuješ botas, že má pravdu, pretože opakovane píše lži on, viď. môj príspevok nižšie z 10:15.


07.05.2020, 09:54
Botas pravdu nemá a je úplne mimo. Sám netuší o čom píše. Už sa ho tretí krát pýtam, že prečo ak chcel JA hráčov silou mocou vyhodiť, dostalo niekoľko z vyhodených nové zmluvy dokonca tento rok. Botas to ale nejako nevie spracovať a odpovedať mi, lebo tá otázka ide priamo proti jeho presvedčeniu, že vírus bol vyvinutý v Rybe na povel JA a vypustený do sveta len aby sa mohol zničiť futbal v Žiline.


08.05.2020, 21:28
Po prvé, neviem o tom, že by niektorí vyhodení dostali nové zmluvy, ak ty vieš, tak napíš mená. Jedine Sluka,ktorý mal byť vyhodený sa objavil v Hašanovej zostave a to ešte nemusí byť pravda, že ostáva. Hašan toho už popísal.....


09.05.2020, 14:16
Nové zmluvy dostali PREDTÝM ako ich vyhodili. Ak ich JA chcel vyhodiť, prečo im dával predtým nové zmluvy? Mená som ti písal už v asi dvoch iných témach predtým... Napr. Králik mal zmluvu z novembra 2019, Holec a Balaj dostali nové zmluvy v januári 2020.


09.05.2020, 21:43
Je úplne jedno, či mali hráči staré zmluvy alebo nové, jednoducho Antošík nestrpel, že mu niekto protirečí, že si niekto dovolil nesúhlasiť s jeho absurdným návrhom, tak urýchlene rozposlal výpovede po kuriérovi a aby nemal problémy so súdmi, tak urýchlene dal MŠK do likvidácie. Zaiste si čítal vyjadrenie Škvarku, že so znížením platu o 80%, by nesúhlasil ani on.
Som absolútne presvedčený, že keby bol Antošík vyčkal pár dní, tak by sa s hráčmi určite dohodol.
Toto čo spravil jednoducho rozum neberie, veď prišiel o veľké peniaze. Pripusťme, že tie prestupové čiastky by boli nižšie ako pred krízou ale nebolo by to zadarmo.


Presne ako píšeš Botas,jednoducho povedané, riešiť veci s horúcou hlavou sa nevypláca


06.05.2020, 21:50
Chlapci začali trénovať v pondelok tý ktorý boli na blízku už o týždeň skôr


Ja si myslím, že v Žiline sa už dlhšiu dobu hráčom predlžujú zmluvy iba za účelom navýšenie trhovej hodnoty. A majiteľ si v súčastnej dobe dobre spočítal, že by ich možno najbližší rok výhodne nepredal a bude finančne výhodnejšie sa ich zbaviť ako im platiť ich vylepšené zmluvy. Z pána majiteľa sa stal už len tvrdý biznisman. Bodaj by sa v ňom aspoň zčasti prebudil ten starý dobrý fanúšik a futbalový fanatik čo chcel s týmto klubom niečo dokázať aj na športovom poli.


Načo sú nám vôbec informácie o klube, keď to už nie je o futbale, o nás fanúšikoch, ale iba o obchode. Vážení, normálny futbal v Žiline skončil. To, čo urobil majiteľ nie je pre nás, je iba pre obchod a predaj, žiadny pôžitok a radosť z víťazstiev. Myslím, že sa to všetko udialo prirýchlo. Alebo na to niekto len túžobne čakal? Neverím, že celá tá ukážka špičkovej "komunikácie" s hráči skrsla v jednej hlave. Škoda, chodil som od siedmich rokov na sever ku Váhu od Dubňa, občas aj na juh "pod hodiny". Je to smutný koniec.


06.05.2020, 21:42
To ale nevysvetlíš takým pritakávačom ako shakal a jemu podobným. Ich ani nenapadne otázka, že prečo sa ten vyhadzov konal len v ekonomicky stabilnej Žiline a prečo sa všade inde kluby dohodli na znižovaní platov futbalistom cca o 30-40%. Tak ako píšeš, súťažnému futbalu o najvyššie priečky v Žiline odzvonilo.
Doplnenie kádra zvonku? NEHROZÍ ! Nehrozilo v minulosti a dupľom nebude hroziť ani teraz.
Budeme hrávať s akademikmi a my sa budeme biť o permanentky, aby sa nám ušlo miesto. Budeme sa tešiť na severanov, na ich nové chorály a ich choreá.
Čaká nás skvelá futbalová budúcnosť, už nebude v deň zápasu žiadna vychádzka do prírody, nebude žiadna plaváreň, žiadna záhradka všetko bude smerovať k tomu, len aby sme sa včas dostali na štadión.
Už sa tešíme nato ako zo severu zaburáca: MŠK a my ŽILINáááááá, alebo fantastické mexické vlny.
Uf...liga, kedy už konečne začneš ???
Koľko tu mám dať smajlíkov?


Priateľu dovolím si malú otázku: na základe čoho posudzuješ, že Žilina je ekonomicky stabilná, asi máš na mysli Mesto Žilina, alebo nejakú firmu .....


07.05.2020, 12:03
botas, botas.
a ja ti prajem vela zdravia


ja, keď som aj nejako chtiac-nechtiac strávil to, že tu už nejde o futbal ale iba o business tak nedokážem pochopiť tie vyhodené milióny eur do vetra alebo skôr darované klubom čo si našich najlepších hráčov uchmatli alebo idú uchmatnúť ....


Opäť nepíšeš pravdu, konkrétne v tom, že "sa všade inde kluby dohodli na znižovaní platov futbalistom cca o 30-40%"

Dnes bola zverejnená informácia, že v Senici končí kapitán Denis Baumgartner, lebo mu klub neplatil nič. A nielen jemu:

„Chcel by som sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí v čase krízy pokračovali a ťahali to ďalej aj bez peňazí. Všade sa písalo, že bez výplat sme len my hráči, ale tak to nebolo. Svoje peniaze nevidel masér, trávnikár, hospodár, človek, ktorý nám pral veci a ďalší. Nikto ich nikde nespomenul, preto by som im chcel aj touto cestou poďakovať."

Pokiaľ nebude fungovať odkaz, dnes ráno o 7:00 bol článok zverejnený na sport.aktuality.sk

odkaz

Budeš sa opäť obhajovať detinským argumentom, že "veď všetci vedia" aká je situácia v Senici, takže ty si vlastne myslel "všade inde okrem Senice", len blbečkovia ako ja a ďalší pritakávači to nepochopili, alebo vymyslíš niečo iné?

To tvoje oháňanie sa všetkým ostatným a všade inde momentálne obsahuje Petržalku a Senicu a predpokladám, že keď zas nejaký podobný prúser vypláva na povrch v inom klube, tak ho spätne zaradíš vo svojej hlavičke medzi tebou povolené výnimky, veď to bude predsa jasné ako facka...


07.05.2020, 01:28
botas, ja sa ti cudujem, ze sa tu v tvojom veku tak strapnujes s tvojimi prispevkami......


Je to divne, pomaly o kazdo klube nieco napisane, len o tom nasom nic...naco sa caka? Ziadna informovanost, zo strany vedenia, ake budu dalsie kroky a pod. Som cakal, ze tu najdem nejaky clanok, ze sa niektori prepusteni hraci vratia spat a dohrame ligu, ale asi som velky optimista.....


06.05.2020, 08:47
Kto by potom robil v Rybe ? Smajlík


06.05.2020, 14:25
mas nieco proti robote v rybe?


Preco nie su este ziadne informacie


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.