Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Šesť šošonov na januárovom kempe SR ”21” v Turecku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Okrem toho že sa presadil Bernát som si v článku všimol že Gamboš nieje označený ako náš hráč. Zostáva v Trnave?


Filozofia klubu MŠK -- príkladná akadémia, B-mužstvo, zaradenie do A-tímu ..... prináša ovocie, naši odchovanci hrávajú v repré v porovnaní s inými klubmi v značnej prevahe, bohužiaľ niektorí fandovia to nevedia stráviť, priznám, že tiež na zápase niekedy váham či nekúpiť hotového hráča, ale idem si pozrieť zápas Béčka, občas 19-ky ... presvedčia ma o správnej ceste nášho MŠK


11.01.2020, 19:00
Správna filozofia klubu bude tá, ktorá nám zaručí pravidelne hrať o titul, resp. minimálne o pohárovú európu !


11.01.2020, 21:03
Správna filozofia je tá, ktorá robí klub finančne stabilným a umožnuje mu umiestňovať sa na popredných priečkach v jeho súťaži. Neviem. Na našu filozofiu sa dlhodobo nadáva a mne príde celkom rozumná a pomerne úspešná.


11.01.2020, 21:51
...popredné priečky...nekonkrétny, alibistický cieľ. Takéto ciele si dávajú ľudia, ktorí nikdy nepretekali a ani nesúťažili.


11.01.2020, 22:32
Ty chceš hrať o pohárovú Európu, ja o popredné priečky. Zamysli sa, či to náhodou nie je to isté. Nemusíš na 100% vždy s niečím nesúhlasiť. Smajlík


11.01.2020, 23:44
Ešte raz milý Rišo, hrať o popredné priečky je nekonkrétny cieľ. Popredná priečka sa nedá vyhodnotiť , nemá merateľné parametre či bol cieľ splnený alebo nebol. Naproti tomu ak je cieľ titul alebo min. hrať európu, tak to sa už vyhodnotiť dá. A nechci mať mermomoci pravdu aj keď ju evidentne nemáš.


Ja tomu rozumiem tak, že popredné priečky v súťaži v ktorej je 12 klubov je 1. až 3. miesto, ale nie napr. 1. až 6. miesto, to by som nazval v prvej polovici .....
Páni dovolím si opakovane dodať, že filozofia nášho klubu vychádza z reality __FINANCIE, je založená aj na predaji hráčov, iba tak je možné naplniť rozpočet klubu na úrovni 4 mil. €.
Dúfam, že sledujete kluby vo fortuna lige --kluby od 4. miesta majú problém s financovaním, vstupujú nám tu majitelia klubov zo zahraničia, cca 1/3 klubov je vo vlastníctve zahraničných akcionárov, problém má Trnava (stráca sa zázemie fandov), Trenčín pri výstavbe štadióna to robí len tak - tak, Ružomberok podstatne šetrí, Sereď, Senicu, .... ani nespomínam.
Na SLOVAN finančne nemá nikto, no a DAC chce silou mocou Európu, podľa mňa s týmto kádrom nemajú nárok na skupinovú fázu ........... takže umiestnenie na prvých troch priečkach je základom filozofie nášho klubu.


Súhlas.
Som zvedavý dokedy sa dá živiť taký káder ako má Slovan...


13.01.2020, 09:53
Dovtedy, kym budu politicki kamosi sefa smolkov pri moci. a budu moct cucat zo statneho rozpoctu na predrazenych zakazkach...


12.01.2020, 01:34
Ani neviem čo ti napísať. Veď ja s tebou SÚHLASÍM a ty mi aj tak napíšeš, že nemám pravdu. Smajlík


12.01.2020, 17:35
Ak to myslíš tak, že ideme spolu na pivo, ja si dám nealkoholické a ty si dáš dvanástku, tak potom máš pravdu, že obaja pijeme pivo... Smajlík


12.01.2020, 18:28
Ako povieš. Len nechápem, prečo ti tá naša filozofia tak leží v žalúdku.

Ako si sám povedal, chceš hrať pravidelne o titul alebo Európu - to je podľa teba správna filozofia.

Za posledných 10 rokov sme boli majstri 3x a mimo toho sme sa do predkôl Európy kvalifikovali ďalších 3x. Priemerne je tu teda predkolo Európy každý druhý rok. To sa dá u mňa nazvať pravidelnosťou. Je to podľa teba až také zlé?


12.01.2020, 19:30
Rišo, toto som napísal 11.1.:
Správna filozofia klubu bude tá, ktorá nám zaručí pravidelne hrať o titul, resp. minimálne o pohárovú európu !
Kde tu píšem o nejakej vašej filozofii?


12.01.2020, 19:52
Našou filozofiou myslím našu súčasnú filozofiu Žiliny. Našu filozofiu - lebo sme fanúšikmi tohto klubu. Zároveň som ti ukázal, ako sa nám s našou súčasnou filozofiou darí.

Teraz by si mi mohol ty odpovedať na otázku, ktorú som položil ja tebe po prezentácii faktov. Pre istotu zopakujem, nech sa tomu zas nevyhneš nejakým chytaním za slovíčka:

Za posledných 10 rokov sme boli majstri 3x a mimo toho sme sa do predkôl Európy kvalifikovali ďalších 3x. Priemerne je tu teda predkolo Európy každý druhý rok. To sa dá u mňa nazvať pravidelnosťou. Je to podľa teba až také zlé?12.01.2020, 21:11
S nedospelým chalanom je ťažké komunikovať, viď filizofia.
Áno, boli pekné ročníky, kde sme hrali európu, no pozri si hráčske kádre a ročníky narodenia.
Ja budem len rád ak sa niečo podobné zopakuje aj teraz, aj o rok, aj o dva atď.
Len nezabúdajme, že akadémie pribúdajú aj v iných kluboch a čím ďalej, tým bude ťažšie získavať sem mládež z iných krajov a naše okolie nemusí stačiť na výchovu takej kvality, aby sme pravidelne hrávali európu.
Čo sa pri tvojej (klubovej) filozofii ľahko môže stať.


12.01.2020, 22:25
Ak chceš ďalej chytať takto za tie slovíčka (naša, moja) tak sa ťa začnem pýtať, že či ty si bol osobne na ihrisku keď napíšeš, že sme nehrali dobre alebo podobne.

"Áno, boli pekné ročníky, kde sme hrali európu, no pozri si hráčske kádre a ročníky narodenia."
- Chápem čo chceš povedať - že hráči boli možno trochu starší a skúsenejší. No to ale objektívne nie je pravda. Zober si zápas proti Bilbau 4-5 rokov dozadu napríklad. Náš priemer bol zhruba 22 rokov. Vavro 18, Škriniar 19, Káčer 18, Bénes 18, Paur 22, Čmelík 18. S mladými sme hrali aj vtedy. Aj naše posily boli mladé, pod 25 mali William, Letić aj Jelić. Nad 25 mali vtedy len Volešák, Mabouka a Pečovský. Čiže by som povedal, že ročníky narodenia tu pôsobia stále rovnaké.

Súhlas ale s tým, že treba dávať pozor na akadémie iných týmov, ktoré do nich teraz tiež investujú. Môže z toho být naozaj problém, ak sme stavili na akadémiu v ktorej by nemal kto hrať. Preto treba našu akadémiu propagovať, a uistiť sa, že je najlepšia, a že sem mladí chcú ísť. Napríklad tým, že budeme našim odchovancom dávať priestor tak ako doteraz.

Tiež by som ťa do budúcna poprosil zdržať sa zbytočných ad hominem argumentov. Isto to vieš aj bez toho.


..je to jedná z ciest, ktorou sa klub môže vydať. Prečo klub, Ty a pár ostatných silou mocou jej dávate prívlastok správna?


Barsktory hejter, vratane teba, tu uz roky dava ceste klubu privlastok, ze je nespravna a stale poukazujete na to, ze by sa to malo robit inak...
A presne takym istym pravom moze ktokolvek oznacovat cestu a filozofiu za spravnu a ty sa nad tym mozes maximalne tak pozastovovat, ale to je tak vsetko, co s tym mozes robit.


11.01.2020, 22:30
Reaguješ na botasa či na mňa? Ja to tam mám iba ako odpoveď na botasov komentár. Súhlasím 100% s tebou Fredi, že každý jeden vidí tú správnu cestu subjektívne.


Rovnako ako ju ty silou mocou hejtuješ. Mame na to právo tak ako ty na svoju cestu/názor. Skúpiť hráčov a niečo dokázať je cesta rýchleho úspechu akú vidíme v Slovane, Trnave mat tých správnych hráčov je ale drahé preto to nefunguje v menších kluboch. Na druhu stanu keby zajtra ideme kupovať hotových hráčov a trubime že ideme na titul, fandiť by som neprestal.


do konca sezony tam hostuje takze je to momentálne ich hráč.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.