Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Psy /fanúšikovia a diskutujúci/ brešú a karavána /majiteľ a vedenie/ ide ďalej....

Vy sa tu hádate a vedenie na čele s JA vás má na ,,háku”.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Riso, neda sa nic len s tebou suhlasit.


Pri sledovaní diskusie mám dojem, že prerušenie súťaže niektorým fanúšikom uškodilo, odporúčam pred otvorením "jalovej" témy (téma, ktorá nič nerieši) sa trošku zamyslieť a vybrať si alternatívu __1/ rešpektujem vedenie a filozofiu klubu (ak nemáš nového sponzora) __2/ preskočiť na iný klub na futbalovej mape.
Páni tento príspevok do diskusie bol veľmi, veľmi nevydarený ....


To sa nedá tento klub je moje srdce hoci nesúhlasím s majiteľom nemal som rád Kentoša a podobne. Tréneri, hráči aj majitelia prichádzajú a odchádzajú - fanúšikovia sú na furt !


05.01.2020, 20:48
Zabudol si tretiu alternatívu....vybrdnuť sa na celý žilinský futbal, zahodiť permanentku, nerozčulovať sa na diskusnom fóre a venovať sa iným koníčkom, napr. akvaristike....toto je môj prípad a posledný príspevok do diskusie...


05.01.2020, 21:50
Aj tak nerobíš tú akvaristiku pre fanúšikov, ide ti určite iba o to, aby si čo najviac zarobil. To je celá vizitka vedenia našej akvaristiky. Máš určite iba mladé ryby ale pochybujem, že ich dopĺňaš skúsenejšími rybami. Bez ambícií a koncepcie. Fuj.


05.01.2020, 23:25
Nechcel som už diskutovať, ale Rišo, dám Ti jednu radu. Založ si doma v obývačke akvárium, sadni si a pozeraj na rybky. Ono to ukľudňuje, ver mi. Lebo, ako vidím, táto diskusia a filozofia MŠK Ti lezie na mozog a môže Ťa aj poraziť. Mimochodom, keď už sme pri tej ,,koncepcii", ja sa najkrajších rýb nezbavujem za účelom zárobku, skôr naopak, ja na burze v Dome Techniky pekné ryby nakupujem, takže láskavo ma neporovnávaj s tými ,,antošíkovinami", ktoré vyrába MŠK a s ktorou ja už nič spoločné nechcem mať...hauk


yans, nejaky si podrazdeny, ked ti Riso ako tvoj fanusik keca do koncepcie akvaristiky, pre ktoru si sa rozhodol. 😆


Claudio ale on sa na rozdiel od majiteľa netvári, že tú akvaristiku robí pre divákov a tí su pre neho dôležití. Rovnako na nich (dikákoch) na rozdiel od majiteľa nezarába. Viem, že tých 50 e za permanentku mi nedáva nejaké obrovské práva. Myslím, že nikto z nás tu nemá problém s tým, že majiteľ si so svojím klubom môže robiť čo chce, my len píšeme (väčšie páky nemáme), že sa nám nepáči smer, akým sa klub uberá, lebo ho máme radi.

Pozri, keby si kupujem jahodový jogurt a roky zaň platím tak asi by ma mrzelo keby majiteľ vyhlásil, že jogurty už bude vyrábať len biele lebo tak sa mu to oplatí. Ja to 100% chápem - je majiteľ a môže si so svojimi mliekárňami robiť čo chce. To nikto nespochybňuje. Ale ako zákazník by som sa ho snažil uprosiť nech začne znova vyrábať tie jahodové, čo mi kedysi chutili.


To tvoje prirovnanie kríva na obidve nohy...
Majiteľ neprestal vyrábať jahodový jogurt, ale iba trochu upravil technológiu výroby a stále je to jahodový jogurt. A ak ti ten jahodový jogurt nechutí, stále máš na trhu ďalších výrobcov z Bratislavy, Trnavy, Trenčína alebo D. Stredy, ktoré si môžeš kupovať, nehovoriac o zahraničných výrobcoch jogurtov...

A výrobca tvojho obľúbeného jogurtu si technológiu výroby upravil nie preto, že sa mu to snívalo, ale preto, že počas predchádzajúceho obdobia sa výrazne menili podmienky, najmä ekonomické, a tie priniesli do výroby jogurtov nutnosť premýšľať, ako sa v nových podmienkach etablovať. Výrobca si uvedomil, že sa donekonečna nedá ísť cestou nákupu drahých surovín, pretože to je najväčšia záťaž na rozpočet a preto investoval do infraštruktúry spracovania a produkcie a vybral sa cestou výroby a dopestovania vlastných surovín s minimálnym doplnením ingrediencii z iných zdrojov.


05.01.2020, 23:50
Ja ti dám tiež jednu radu. Rovnako na ukľudnenie. Neber každý komentár vážne. Lebo ako vidím, ide ťa skoro poraziť, keď niekto napíše iba neškodný komentár, ktorý očividne nie je myslený seriózne.


Neuveritelne si ma tym potesil, prajem vela akvaristickych uspechov...


05.01.2020, 23:27
Ďakujem, podobne...


To nám je absolútne všetkým jasné, ale že minimálne 10 rokov nebol štadión úplne vypredaný to je ich vizitka a keď im to nevadí čo im určite nevadí tak lepšie to s týmto vedením ani nebude


05.01.2020, 14:55
Za 10 rokov sme boli aj trikrát majstri. To je tiež vizitka nášho vedenia. Na to ale akosi väčšina diskutujúcich veselo zabudne a radšej si do niečoho kopne. A ideálne zase do niečoho, čo ani nie je pravda. V podstate vypredané tu bolo pred tromi rokmi s Kodaňou, pred piatimi s Bilbaom. A mimochodom, za tých tvojich spomínaných minimálne 10 rokov sa tu dokonca aj hrala Champions League. Skutočne otrasná vizitka. Je mi zle.


Nebolo vypredané ani raz ešte raz....ani raz...kapiš? Porozdavane lístky sponzorom a neviem komu rodinám aj tak neprišli.... nebolo vypredané ak si tam nebol tak nevieš
Vizitka je to, že nemáme ambíciu hrať Európu alebo ak by sme sa tam dostali tak keď vypadneme v prvom predkole nič sa nedeje ideme ďalej
To isté ako premrhany náskok na jar a premrhany pohár s Trnavou.... nič sa nestalo ideme ďalej
To isté aj teraz, tréner amatér sa náhodou neosvedčí tak ideme ďalej a to budeme hrať bez Boženika čo robil najväčšiu čiernu robotu v útoku a možno bez Holeca čo vychytal doslova vychytal druhé miestom na jeseň .....to nie je vizitka Kentosa ale Holeca páni
Takže my ideme na jar do útoku s bezzubym ale totálne jalovym Balajom a úplne odveci trénerom čo pozná koncepciu ( to znamená že vie kyvat hlavou).
Pán Boh nás opatruj, bodaj by som sa mýlil...
Mšk do toho!


05.01.2020, 18:13
Aha okay. Ako povieš. Bol som na každom z tých zápasov a pred napísaním môjho článku som si naschvál dohľadal čísla na internete ale keď to povieš ty tak to asi bude inak. Nikdy tu nebolo teda vypredané. Ani na odvete Champions League so Spartou ani napríklad na Chelsea, vlastne nikdy - presne tak, ako si povedal. A podľa mňa aj vieme koho za to viniť. Samozrejme JA podľa mňa osobne porozdával lístky ľuďom, o ktorých vedel, že neprídu, len aby boli tu a tam nejaké voľné miesta. Smajlík Mrzí ma, že tu vidíš všetko tak negatívne. Nechápem ako za svojimi komentármi môžeš písať MŠK do toho, keď podľa tvojich vlastných slov sa tu za posledných minimálne 10 rokov takmer nič dobré neurobilo. Čomu tu akože vôbec fandíš? Majiteľ chce len predávať hráčov čo najrýchlejšie, nehrá sa pre fanúšikov a tí na zápasy nechodia, hráči sa nesnažia (veď hrá iba Holec s Boženíkom), tréner predtým bol naprd, tréner teraz je naprd (vo funkcií toho času cca. 2 dni) - baví ťa asi iba na niečo nadávať.

5 rokov až 2x vypredane to je dobra vizitka.


05.01.2020, 15:58
Presne ako som písal. Nájdi si niečo a kopni si do toho. Aký bol napríklad dôvod, že sem ľudia nechodili ani pred tromi rokmi, keď sme ligu vyhrali o 16 bodov a hrali naozaj atraktívny futbal? Deti mali vstupné zadarmo (alebo za 1€, nepamätám si presne), ženy permanentky zadarmo, dali sme dokopy o 27 (!) gólov viac ako druhý tím v tejto štatistike - a aj tak sa nevypredal ani jeden zápas. Ešte aj tá treska, ktorú tu niekto spomínal bola vtedy so zľavou lacnejšia. Tak potom tu asi naozaj nemá zmysel robiť futbal tak, aby sem chodilo čo najviac ľudí, lebo proste neprídu. Byť JA tak to robím úplne rovnako a zarábam na predaji odchovancov. Rád si vypočujem ale tvoje argumenty, ako prilákať viac ľudí na štadión.


Samozrejme, že je im to jedno o čom sa tu "zhovárame"... Smajlík


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.