Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Daniel - virus na rozostvanie msk fanusikov.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
11.12.2019, 16:38
Áno, sú aj takí a nemám problém s nimi v rámci nejakých pravidiel slušnosti diskutovať. Ale nie tak, že si tu niekto vytvorí 10 nickov. A vrchol je, keď niekoho argumentačne zrušíme a on si následne zaspamuje štyridsiatimi rovnakými príspevkami vlákno, aby na tie argumenty nemusel reagovať. To je skutočne, ak nie na ban, tak minimálne na nejakú žltú kartu.


Tak na Botasa ako profesionálneho hejtera sme si už zvykli tak bolo treba niečo nové.
K téme Boženík. Antosik mu telefonoval 3 vetami. Jedna z nich bola určite “v mojom klube si skončil”. Dajme tomu čas možno sa Robo vybiaže zo zmluvy s tým parazitom Petrášom a dostane druhú šancu. Podmienky CSKA ako ich JA uviedol sú doslova vysnívané. Pol roka hosťovanie = Robo by mal čas si zvyknúť a nemusel by tam prestúpiť keby nechcel. 4x plat kto by nechcel a podmienky pre MŠK 8M€ + 20% z minimálne 30 M € to je sen.


Akurát to má jednu chybu - že je to Rusko...
Ani sa mu moc nečudujem, ak tam nechce ísť.


12.12.2019, 13:23
Konečne s tebou súhlasím. Veď chlapcovi v jeho veku musí ísť predsa o kariéru a tá sa mu v západnej Európe črtá lepšie ako v Rusku. V CSKA ak nebude top hráč, tak do top 5 západoeurópskych líg sa ťažko dostane.
Teda či bude mať plat 30 000, 50 000 alebo viac, tak to by teraz malo byť Robovi jedno. Ak bude dobrý, tak peniaze si ho počkajú.


Hadam si necakal, ze ako liberal by som mu Rusko odporucal Smajlík


12.12.2019, 10:39
To sa mu nečuduje nikto, ale teda nemal zavádzať Antošíka, že by tam šiel. Ono to funguje tak, že keď príde oficiálna ponuka s konkrétnymi číslami, tak ostatné kluby vedia podmienky a môžu sa rozhodnúť, či ich dorovnajú alebo nie. Pravdepodobne by sa pár klubov ozvalo a potom by si mohol Robo vyberať, pričom MŠK by mal cca rovnaké podmienky od všetkých a teda by ho do ničoho netlačili.
Vyzerá to tak, že toto Petráš s Hamšíkom pochopili, a preto to potrebovali zrušiť. A to len niekoľko hodín pred tým ako by ponuka prišla. Preto podpisovali zmluvu v noci. Chalani sú už zjavne dohodnutí s Janovom za províziu, ktorú dostanú na drevo. MŠK dostane nejaké splátky, ktoré nikdy nevyplatia. Teraz nastáva fáza citového vydierania Antošíka, aby na to pristúpil. Ja verím, že sa nedá. A to vyjadrenie od Hamšíka znie ako PR článok tej ich agentúry. Čudujem sa mu, že tomu prepožíčal svoj hlas.


Piestanec. Botas keď hráme niečo dobré pochváli, keď hráme zle skritizuje. A vždy je to konštruktívna kritika napr: " prechod do útoku bol pomalý a krídla sa báli ísť 1na 1 a prihrávok bolo zbytočne veľa", nikdy som ho nevidel písať že: " tí slabí darmožráči alebo niečo také". Neviem o tom, že by bol profesionálny hater.


12.12.2019, 10:15
Jeho príspevky sa snažím preskakovať a teda nemám 100% prehľad, ale väčšinou, keď sa darí tak sa tu aj mesiac neukáže. Takže neviem o tom, že by niekedy niečo pochválil. Napríklad na začiatku tejto sezóny. Alebo príde maximálne napísať, že napriek výhre bola hra slabá. A vôbec neviem prečo ho tu riešime, niekoľkokrát tu už oslavoval Slovan a Kmotríka a chodil sa sem vytešovať z ich úspechov.


12.12.2019, 08:39
Brnky, ale vsimni si ako reaguje na inych fanusikov v situaciach, ked mu niekto nieco vytkne alebo s nim nesuhlasi. ako klasicky hejter.
a co sa tyka trenera Kentosa - sposob akym ho hejtuje by nasvedcoval, ze sam botas je trenerom kvalit dosahujuich spicku minimalne Slovenska. a preto je naozaj hejter.


Keby si chcel byť botasov pochlebovač, nenapísal by si to inak.

Smajlík


11.12.2019, 15:19
tie Ipcky by nebolo zle pozriet. no obavam sa, ze toto budu realni ludia, ktori chodia na msk :(
hejteri, s obrovskym egom a okolim okolo seba, ktore im nedava kriticku spatnu vazbu.


11.12.2019, 15:10
Takým ľuďom by sa asi nemalo na príspevky vôbec odpovedať. Sám som sa s nimi dohadoval v téme "Boženík" a vôbec k ničomu to neviedlo, iba k osobných urážkam a k úplnému odbočeniu od témy. Rovnako v tomto čase v posledom príspevku, ktorý zatiaľ botas pridal nazýva shakala úplne od veci "sfanatizovaným liberálom", len za to, že pomerne nestranne porovnával činnosť JA s činnosťou agentov/agentúr. Trollom by sa asi naozaj nemala venovať pozornosť.


11.12.2019, 19:52
Chlapče viem, že nie každý je schopný pochopiť súvislosti a evidentne máš s tým problém aj ty.
Takže ešte raz. Ja som reagoval na shakala, ktorý v súvislosti so mnou, napísal:
"...taketo vety zvyknem citat na diskusiach od ludi pliticky orientovanych na kotlebovcov, smerakov, sns cize na klasickych konspiratorov. ale to len tak na okraj.."
Už chápeš, že prečo som tak reagoval?


11.12.2019, 15:00
Podľa mňa by stálo za to pozrieť IP-čky z ktorých sa prihlasujú daniel, botas a pár ďalších. Či tu náhodou nemáme jedného trolla, ktorého produkcia fakt na úrovni Blahu nám tu zatieni názor 100 normálnych fanúšikov. V tomto mala predchádzajúca stránka veľkú výhodu, že si tu nemohol kto chcel vytvárať 30 nickov.


11.12.2019, 19:40
msk_vm, nevedel som, že Benčík sa venuje aj športu...


Spravne pomenovanie !


asi tak nejako. vzdy sme mali rozne nazory, ale tie zakladne boli spolocne. daniel len trolluje.


11.12.2019, 09:14
hm... tento zvlastny nick sa pripojil do diskusie az teraz. nikdy pred tym. tak asi je to pravda.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.