Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Mšk vs Senica priebežne

Koment

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
08.12.2019, 18:32
nebudem sa tu "odbavovat" pisanim ako a kto by mal hrat ako ti co mate moj obdiv ze vas to este bavi.
Pridam sen len jeden vtip z dnesnej tlacovky: "Videli sme slušný zápas v dobrom tempe".


08.12.2019, 19:02
presne. Kentošovi chýba sebakritika. Dnes potešili iba body a opäť Holec. Balaj, to je čistá tragédia... Hra opäť pomalá, alibistická s množstvom nepresných prihrávok (ale to na oboch stranách) do šírky a späť... Som veľmi zvedavý na naše ciele v jarnej časti súťaže. A to sa ešte obávam, či mám byť zvedavý...


vyhrali sme! ja jsu tak stastnej, Iris Smajlík Smajlík


Po kolky krát smutné konštatovanie: naša hra = úplná katastrofa. Načo je dobré to klamanie sa o talentoch? (je to naša finta na biznis model?). Každý jeden senický hráč prevyšuje nášho. Žiaden pressing na loptu, žiadna strela, individuálne majstrovstvo, žiadna priamočiarosť... Načo sú nám tie škaredé Pyrrhové víťazstva? Nik sa neteší z týchto negatívnych komentov, (ja určite nie), ale buď úplne rezignujem na momentálny herný prejav... Jedná myšlienka na záver: ak sú len financie meritkom toho, čo celú sezónu predvádzame, ako je možné, že nás futbalovo prevyšujú také kluby ako Senica, Ružomberok, Trenčín, Michalovce..., kde tých financií je neporovnateľne menej. Prosím vráťte Žiline radosť z hry, napätie pri prestupových obdobiach... Futbal nie je len o tom, že buď bude generovať zisk alebo bude v strate. Futbal je nadšenie, fanatizmus tých, ktorí do toho idú... Radšej jeden nádherný ročník, ako 100 istých, analyzovaných futbalových rokov. Až tak veľmi preháňam pri pohľade na tú našu letargiu.


08.12.2019, 17:57
Súhlasím, až na tie talenty. Neviem či to je "systémom", ktorý hráme alebo čím do pekla, ale ten tlak na loptu je úplne nulový. Priamočiarosť a dovolenie si jeden na jedného taktiež nula. Ja neviem či si tí chalani tak neveria, ale toto je antifutbal čo hráme. To už aj ten systém čo sme hrali s Guľom bol snáď lepší.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.