Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Slovan

ako to vidite zajtra? cim nas prekvapy nas trenersky mag?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 >
03.12.2019, 18:44
jednoduche riesenie: do sektoru hosti na msk stadione pre fans podobnym takymto ako v nedelu dat vstupne plus 300 eur depozit. ak sa nic neznici po zapase bude depozit vrateny. garantujem vam, ze problem bude vyrieseny a velmi rychlo!


ten depozit dat kazdemu fanusikovi, teda na kazdeho "fanusika"


Okamzite nech to ten dobytok zaplati mame predsa kamerovy system a nie je o čom nemali ich ani pustit zo stadiona a tento bordel a skody SLOVANISTI robite aj v europskej lige??? HANBA dozivotny zakaz na stadiony opice negramotne


100% suhlas.


Presne tak, zakázať tým vypatlancom výjazdy...


Máme za sebou ďalšiu konfrontáciu so Slovanom, Slovan po príchode Kozáka hrá účelový futbal, pomerne slušne zahral v Európe, aj keď nerád, ale konštatujem, že z pohľadu kvality má pred ostatnými klubmi slušný náskok, po zápase som vyslovil spokojnosť s bodom.
Bol to zaujímavý zápas, Kozák taktikou a rozostavením hráčov to posunul viac do ofenzívy, Kentoš spravil zaujímavý ťah s Demerim, ten sa sťahoval na miesto 5. obrancu, podľa šancí bol Slovan lepší, veľké šance vznikali v čase keď sa hralo hore - dole, podľa mňa toto nám nesvedčí, nakoľko prichádza k ľahkým stratám lopty zo strany našich hráčov, nuž a potom je to o šťastí ... myslím si ALE , že naši tréneri odviedli dobrú robotu.
V zápase boli niektorí rozdieloví hráči _ Holec, Boženík a na druhej strane Šporar, Abena, Božikov, dobrý zápas odohral Demiri, 1. polčas Fazlagič, Káčer odohral svoje, ale od lídra očakávame viac, gól sme neinkasovali, takže obranu za defenzívu treba pochváliť, naši mladíci potrebujú takéto zápasy ako soľ, v priamej konfrontácií si uvedomujú, že treba na sebe pracovať .
Súhlasím s názorom, že neovládajú naši hráči hru na protiútoky - postavením, posledná prihrávka je zbabraná (hra Slovana je na tom založená), mne chýbajú aj prihrávky do nábehu hráčov, napr. na Boženíka nevieme poslať prihrávku do nohy, ale to odraz kvality hráčov, veľa lôpt stratili naši mladíci - Bernát, Ďuriš.
Čaká nás v stredu ďalší zápas, Kozák má výhodu, že niektorých hráčov môže obmeniť, Kentoš túto šancu nemá, takže uvidíme.
Poznámka k Botasovi, historicky máš výhrady proti trénerovi (nepoznám Tvoju futbalovú odbornosť), odporúčam sa pripraviť aj na horšie obdobie, napr. po odchode Boženíka, Káčera, niektorí ste nemohli vystáť Škvarku, ale treba priznať, že mužstvu chýba .... priateľu ALE na koniec je to iba futbal ... chodím desaťročia na štadión, komunikujeme s bývalými hráčmi ... súčasné podmienky na futbal sú v Žiline nad nad pomery viacerých klubov, takže fandíme MŠK.


02.12.2019, 21:24
Pán historik Smajlík , Škvarka už vysedáva na lavičke a nebiť jeho odchodu, tak Bernát by hral za béčko. Aj keď ešte musí poriadne potrénovať ale vždy je lepšie dať šancu mladému, ktorý sa môže zlepšovať, ako donekonečna stavať hráča, ktorý už stagnoval. A keďže sme tu vo väčšine, ktorí si neželáme stagnáciu mužstva, tak by sme radi uvítali nového trénera, ktorý preladí nič nehovoriace zbytočné držanie lopty na progresívny dynamický herný štýl, čím by využil mladícky potenciál mužstva.


Priateľu som rád, že si ma oslovil ako historika, asi to poznáš "Kto nepochopí históriu, nemôže plánovať budúcnosť".
Nepovažujem za potrebné otravovať priateľov MŠK našou diskusiou, chcem ale poukázať, že na tak závažné rozhodnutie ako je zmena trénera majú čo povedať iné osoby a nie skupinka skupinka fanúšikov (škoda, že nás nechodí na každý zápas cca okolo štyroch tisíc), tých fanúšikov, ktorí zopár rokov vidia iba negatíva v klube MŠK. Vzplanutie emócií po zápase nič nerieši, považujem zápas so Slovanom ako vydarený fortunaligový zápas, rešpektujem kvalitu kádra Slovana, ocenil som dobré výkony našich hráčov a taktickú prípravu od trénerov.
Poznámka ku Škvarkovi, sledujem jeho kariéru, je to dobrý futbalista, na porovnanie s postavením v našom klube sa oboznamuje, čo je to práca profesionálneho futbalistu, obdobne ako naši ďalší odchovanci, ale myslel som niečo iné - poukázal si na Bernáta, je to talentovaný mladík, včera sa snažil, ale pokazil viacero prihrávok, resp. chybil v rozohrávke, tieto nedostatky sa prejavia na výkone celého mužstva, fanúšik kritizuje trénera, ale tréner vidí chalana na tréningu, vidí jeho talent dáva mu postupne príležitosť .... v tom vidím filozofiu klubu MŠK, filozofia klubu sa nemení podľa čiastkových výsledkov.
Položím otázku, nevidíš na tom Mintálovi, Pekaríkovi, Dúbravkovi, Škriniarovi, Bénešovi, Vavrovi, Boženíkovi, ..... kusisko roboty trénerov, funkcionárov, sumu investovaných peňazí majiteľom --- ich práca je pretavená resp. zhmotnená do hodnoty našich odchovancov, reprezentantov SR .......................... asi značka MŠK je niečo viac ako značka Senice, Michaloviec, preto fandím desaťročia MŠK, reálne hodnotím možnosti klubu, porovnávam s inými klubmi podmienky ( čo by za to dali fanúšikovia futbalu v BB, KE, PO), priateľu mšk neber to ako konfrontáciu, vyslovujem slobodne svoj názor.


03.12.2019, 10:38
Ja o voze, ty o koze.
Ja: Poväčšine kritizujem systém našej hry, ktorý je založený na množstve zbytočných prihrávkach do šírky a alibisticky do zadu. V tomto systéme založenom na: pristav loptu, urob s ňou jeden dva dotyky a prihraj vedľa stojacému spoluhráčovi alebo vráť ju späť tomu kto ti ju prihral, nie nič rýchlostného, dynamického, kreatívneho, inými slovami moderného. Naopak takýto spôsob hry ubíja v hráčoch tieto pohybové nutnosti a myslenie a núti ich k vyklusávaniu a obmedzuje ich niečo vymyslieť...obísť hráča, ísť do prečíslenia, dať utajenú prihrávku, narážačka a pod.
Ty: To, že klub vychoval mnoho dobrých futbalistov predsa nik nespochybňuje a tiež nik nespochybňuje ani to, že na ich rozvoji mali zásluhu jednotlivý tréneri, ktorí s nimi pracovali.
O podmienkach, ktoré klub vytvára pre futbal v Žiline tiež nie je rozpor, takže na svoje argumenty si použil to v čom sa zhodujeme.
Ja sa pozerám na hru troška z iného hľadiska ako ty a v tom sa líšime.
No a toho historika si si špatne vyložil. Ty si napísal:"Poznámka k Botasovi, historicky máš výhrady proti trénerovi."
Takže nepochopil? Nevadí, nabudúce budeš pozornejšie čítať.


03.12.2019, 15:31
Botas komentár o trénerovi si zjavne absolútne nepochopil. Bolo iba konštatované, že máš voči nemu výhrady. Nič viac. Ale ak si nepochopil nevadí. Nabudúce budeš pozornejšie čítať.


04.12.2019, 09:01
Originál sa počíta, plagiátorstvo nie.


02.12.2019, 11:20
Po včerajšku len priklincujem, že Kentošovi treba cez zimu poďakovať a dotiahnuť sem trénera, ktorý dokáže posunúť hráčov kvalitatívne na vyššiu úroveň a taktiež aj herný prejav ako taký.
Aj keď niektoré pasáže boli v našej hre celkom slušné, no znovu sa potvrdilo, že niektorí chalani stagnujú a to sú vo veku, kedy by mali napredovať každým tréningom a každým zápasom.
Najviac to je vidieť na mladých Ďurišovi a Bernátovi. Snahu im uprieť nemožno, no herne je to slabučké.
Demiri si defenzívu odmaká, no do kombinácie je to už slabšie.
Stále viac čakám od Káčera, on má dobré momenty, vyniká najmä v súbojových veciach, no chýba mi u neho taká tá celozápasová aktivita, aby urobil viac smerom hore. Má pasáže kde len vyklusáva a akoby chcel hrať druhú defenzívnu šestku, čo vôbec nie je treba, veď vzadu sme stabilne piati Anang, Kaša, Králik, Kiwior a Fazlagič, takže nevidím dôvod, aby sa viac nezapájal do ofenzívy. Mám taký pocit, že sa pohybuje až príliš ekonomický...alebo žeby to bola otázka kondície?
Vynikajci výkon Holeca, tentokrát aj Kašu, dobre hrali Králik a v defenzíve aj Kiwior. Po zranení sa lepší Anang až na tie alibistické prihrávky na Kašu. Fazlagičov tréningový výpadok je vidieť, no je to futbalista a po príprave by mal byť z neho ten starý Fazlagič ak nie aj lepší.
Boženík naberá na sebavedomí, viac krát úspešne pracoval v poli, no v jeho "rybníku" to nie stále ono. Je potrebné, aby sa mu venovali špeciálne v tréningoch a pracovali s ním na zakončení v rôznych modelových situáciach a samozrejme pod tlakom. STRELBA ! Nie len bum ale aj usmerniť...tak ako v repre. Najhoršie sa to brankárom chytá po zemi.
Skončím tak ako som začal. Toto mužstvo má naviac, no chce to nového trénera s inými trénerskými metódami a hlavne s vyššou náročnosťou na hráčov. Pomôže to jednotlivcom, pomôže to kolektívu a pomôže to aj klubovej pokladni...čím vyššia kvalita hráčov, tým vyššia cena.


02.12.2019, 12:37
ja po dlhom case s Tebou suhlasim.
Inak ludia neviem ci ste si vsimli taky takticky detail - ako casto bol Sporar zatiahnuty v strede pola, dokonca obcas pri vznikajucom zavare nebol v prvej linii ako je to u nas Bozo, ale akoby cakal na hranici 16tky. Pre mna to bolo zujimave v porovnani s Bozom, ktory je vzdy na hranici obrannej linie supera.
Okrem toho, nasa zaloha ma podla mna silny potencial, ale akoby nebol zvladnuty ten system hry v zalohe. Zaujimave bolo, ze Smolkovia najblizsie k hracovi s loptu boli v pohybe, neustale sa ponukali variabilitou v strede pola na prebratie prihravky. Nasa zaloha bola viac staticka. A hra na nasich kridelnych priestoroch, ach.. pamatate ako Sluka na zaciatku daval goly po prienikoch zlava? teraz su obe strany smerom dopredu akoby hluche, aj ked naozaj Anang ukazal progres a neuveritelne futbalove myslenie a citanie hry.


Súhlas s hodnotením a taktiež s tým trénerom..Aj keď si nemyslím, že ho budú odvolávať, keď zimujeme na treťom mieste...


by som chcel vediet, co sa musi stat, aby ho odvolali. ako tu bolo povedane, ak chce klub zarabat na predajoch, tak musi byt v Europe na ociach. preto mi to nie je jasne, ani ako ekonomovi a obchodnikovi. JA je biznismen, o tom niet pochyt, ale tomuto jeho kroku ja neroziem.
tito chalani by sa nepredali ani do Bytce, nie zeby na to nemali, ale nas mag ich uplne zdeptal. chalani na to maju a hrat vedia, o tom som presvedceni.


Napriek remize urcite nie som spokojny !
Cakal som ze zvitazime , ano som narocny
Niekdo musi dat hracom silu ze na to maku!
Omluvam sa kazdemu ale potrebujeme zmenu , tak to vidim ja ktori fandi a sleduje Msk Zilina od 1977


hrat doma a ledva 1x trafit branu biedna,holec naj.hrac /opat/ asi to uz nieje nahoda.duris/na silu tlaceny do zostavy/,janosik,paur,demiri velka bieda striedania nic nezmenili su to priemerny hraci ,mozme trencinu zavidiet ich sikovne kridla tie nase su pomale nevedia 1na1 centre ubohe.slovan hral mozno na 50% aj tak sme nemali tutovku ako mali majstri.


01.12.2019, 20:49
notaaak, hrali sme proti suverénovi ligy, ktorý je kvalitou o level vyššie. Myslím, že štatistika striel na bránu je v tomto prípade irelevantná, pretože sme mali viacero príležitosti, ktoré sa strelou neskončili alebo sme mierili vedľa (šanca Boženíka na konci sa medzi tutovky určite radí btw). Treba sa uvedomiť, že napriek všetkému sme pri troche šťastia mohli brať všetky 3 body, takže môžeme z môjho pohľadu hovoriť o zlepšení herného prevaju.
BTW, tie šikovné trenčianske krídla včera nedali ani gól Pohroniu a sú siedme.


pri troche stastia mohol a mal dat slovan 3 goly,ze nedali gol pohroniu?stale su o triedu lepsie ako tie nase pomale co nevyhrali poriadny suboj,ja bod beriem lebo na viac sme nemali ale v pohari uz take stastie mat nebudeme.


Tak za prvé, spokojnosť s bodom.
Za druhé, keď napadne sneh Holecovi postavím sochu.
Za tretie mladá zostava potešila výkonom a Káčer, Holec a Králik predstavovali konečne skúsenosť.
Toto bol ale ten menej dôležitý z dvoch zápasov so Slovanom!


01.12.2019, 18:44
ako zhodnotiť tento zápas?? Výsledok 0:0 nie je zlý, to naopak, aaale 2 veci ma naozaj rozčuľujú: Za celý zápas sme mali azda 2-3 rýchle protiútoky a podruhé, hráči snáď majú zakázané vystreliť a to už nehovorím o tom, že by aj mohli trafiť bránu...a keď už trafia, tak je to ako malá domov. Slovanisti nás majú pri tých našich protiútokoch natoľko prečítaných, že sa im častokrát ani neunúvalo vracať späť do obrany aj to len z nohy na nohu. Jednoducho to bolo z našej strany opäť neskutočne, takmer až džentlmensky, pomalé. Holec zachytal výborne, obrana dajme tomu, že ako tak (aj keď sme mali aj kusisko šťastia), ale Ďuriš dnes veľká bieda - pokazil takmer všetko. Boženík opäť makal, no už by mohol aj niečo trafiť....Šporar dnes toho zahodil viac... S bodom som celkom spokojný, ale nemôžem sa zbaviť dojmu, že sme nedonútili ísť Slovan aspoň na 60-70 percent výkonu. Akonáhle miestami Slovan v 2. polčase trošku pridal, mali sme vzadu veľké problémy.


suhlasim s tebou, pavole. rychly protiutok je pre nasich spanielska dedina. im sa otvori priestor a oni su bezradni, akoby sa zlakli. vystrelit na branu a dat gol, tak to je heroicky vykon.
vcera to nebolo az tak zle a za bod mozeme byt radi. aj som narocny, Tampa, ale som aj realista pri nasom magovi na lavicke. to, ze na to maju sa ukazalo pri Slovane, kde s nim dakazu hrat vyrovnanu partiu. comu nerozumiem su tie kiksy so slabsimi timami.
TN kridla su sikovne a o triedu vyssie? to ako vazne? mozno, ale ak by boli sikovne, tak sa TN nepotaca na siednom mieste a budu radi, ak sa dostanu do prvej sestky.


01.12.2019, 17:03
Holec versus Slovan .....aleBoženík ,bóóže kam to kopol asi až do Terchovej


Dobrý výsledok, nečakal som veru
Holec znova mužom zápasu, veľká pochvala!


Vraj je zatial predanych vyse 5000 listkov, tak verim v dnes dobry a bojovny futbal. Vysledok si necham pre seba


Verim ako vzdy , ze zvitazime ! Jedine Msk Zilina !


ja oslavovat nebudem, ale zial ... som zvedavy na nas vykon a necham sa prekvapit.


Podať 100% výkon oba zápasy a na výsledkoch nezáleží. Behať s nasadením a drať trávu. Ale nie jak povedal srdciar Paur po tom, čo nedokázali streliť ani jeden gól predposlednej Nitre. Naozaj naplno.


01.12.2019, 09:11
A načo sa potom hrajú súťaže ako Fortuna liga a Slovenský pohár, keď by na výsledkoch nezáležalo? Podľa teba behať a drať trávu ale nemusíte vyhrať? Divnééé !!!


No po tých výkonoch očakávam kefu ale nechcel som to takto priamo napísať. Proste hrať na hrane možností a pobiť sa o výsledok, ale bolo by naivné očakávať výhry. Kolega dole píše o dvoch debakloch, ja pevne verím, že to bude so cťou. Ale ak očakávaš víťazstvo je to naivita. Pevne verím, že sa mýlim a 17:00 tu budem za hlupáka :D


01.12.2019, 17:53
Brnky, gratulujem k novej prezývke....ale nemyslím si že si hlupák, no v každom športe sa hrá o body.


Tak ale bolo to so cťou :D


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.