Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Nitra

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 >
24.11.2019, 17:01
Zhlboka dýchaj...zhlboka dýchaM. Skoro ma piclo, keď som počul to Paurové vyjadrenie, že celé mužstvo išlo na doraz. Ak tomuto výklusu hovorí Paur, že išli na doraz, tak my fanúšikovia sme slepý.
Aspoň je vidieť, že ako je kabína nastavená...oni vôbec nevidia to, že svojim poňatím hry urážajú futbal. Ak Paur tomuto vyklusávaniu hovorí, že išli na doraz, tak nech okamžite prestúpi niekam do Višňového a možno by to ani tam nestrpeli.
Vážení aktéri tohoto pseudo futbalu, ak nie je pre vás dostatočným barometrom klesajúci záujem z pohľadu návštevnosti o vašu nezáživnú hru, tak úmyselne nechcete vidieť realitu.
Už teraz tŕpnem, že čo nám ten Kentošov orchester ešte do konca jesennej časti pripraví.
Pán tréner sa dosť často vyhovára na kvalitnú súperovu defenzívu a ako sa ťažko v prehustenom priestore presadzujeme.
Tak teraz máte pred sebou tri zápasy, 2x Slovan a raz Senicu. Očakávame, že všetky tri zápasy budú otvorené, takže o žiadnych autobusoch nemôže byť ani reči. Takže budete mať možnosť ukázať ako viete mužstvo pripraviť proti súperom, ktorí chcú hrať futbal.
A čo by ma prekvapilo a doslova až šokovalo?
No predsa podmienka od vedenia alá Nitra (Süttö).
Teda ak nepostúpiš cez Slovan, tak čaves. Alebo ak by sa ukázalo, že ten Slovan bol fakt taký dobrý, že sa cez neho objektívne nadalo prejsť, tak ako opravák musí byť výhra v Senici. Bodka!
Ak nebude ani postup a ani 3 body v Senici, tak dovi, dopo pán Kentoš.
Takáto podmienka sa ale od pána Antošíka očakávať nedá.


No fajn.Stačí si pozrieť tlačovku:
Nitra sa zlepšila...
Prečo sme sa nezlepšili my?
Nitra bola pozorná v obrane. A pesne toto stačí na dnešnú Žilinu- pozorná obrana a my sa utopíme sami v svojej tiki - taka hre! Pozerali ste niekto Ružomberok so Senicou? Tam bola vidieť buldočia hra v druhom polčase!!
Mali síce šťastie ale ustáli to!
Presne to nám chýba.
A Paurovo že išli na doraz pre mňa znamená len že ten doraz máme nastavený sakra nízko!!!


Boli tu napísané zaujímavé postrehy, napr. niekomu stačí prechádzka so psom k tomu aby predložil poznatky zo zápasu ....... nuž neviem.
Postrehol som od trénerov snahu väčšieho tlaku do ofenzívy, Káčer bol vysunutý dopredu, v porovnaní s RK sme mali vpredu viac hráčov, prihrávok dozadu bolo menej, videl som snahu hrať smerom dopredu ...
Po odchode Škvarku, Mihálika sme omladili, ale kvalita na niektorých postoch chýba, som rád, že niektorí sa stotožňujú, že máme priemerné mužstvo, máme v tíme niekoľko talentov, niekoľko dobrých hráčov - Holec, Káčer (aj keď som zúfalý z niektorých prihrávok), Králik .... filozofia klubu velí dávať šancu aj talentom, takže ostáva to na tréneroch, ale bohužiaľ na majstra to nebude, možno predkolá futbalovej Európy.
Opakujem, že nastalo obdobie kedy body sú pre kluby prioritou, menia sa tréneri, kalkuluje sa s bodmi, takto to bude do 22. kola, písal som o tom, že nás čakajú 4 zápasy (vrátane SP), z možných 12 bodov máme jeden, čaká nás ťažký záver jesene, bodaj by nás hráči potešili nejakým dobrým výsledkom .... páni, realita nás nepustí. Čaká nás Slovan, poďme fandiť, chalani to potrebujú (neviem si predstaviť, aké názory na futbal majú tí, čo navrhujú protest formou odchodu zo štadióna, prepáč ALE FANÚŠIK FUTBALU a fanúšik MŠK takto asi nemôže rozmýšľať) ..... čo fanúšik, to názor.


Ja sa obávam, že v európe by nás zožrali zaživa. Takže ani vôbec neriešim umiestnenie, lebo ak sa nedostaneme tak škoda a ak dostaneme tak neuhráme nič.


kto chce odist zo stadiona?ved touto "biznis filozofiou" uz vyhnali hadam všetkych okrem rod. prislusnikov moc velky rozdiel v navsteve by nebolo vidiet.


24.11.2019, 13:55
To navrhol montezuma. Citaj nizsie.


Presne tak napísal som to ja a stojím si za tým lebo...
1. Klub nevyhodi tohoto trénera ani keby tragače padali z neba takže tréner pochopiteľne z dobre plateného a teplého miestečka sám neodíde to je pochopiteľné
2. Keby tréner sám z lavičky pocítil, že ho tu nechcú fanúšikovia formou vyššie spomenutého protestu, možno ale iba možno by mal štipku sebareflexie čo sa na na SVK moc nevidí a odišiel by sám

Ide tu o to, že čím by mal nový schopný tréner (a znova podotýkam, že lepších ako je on je ako maku) viac času na prácu s tímom + zimná prestávka tým by to bolo lepšie pre všetkých.
Povedzte si to na rovinu, tu nie je otázka, či prehráme so Slovanom ale koľko!
Pochopili?.... Nie?! Tak ešte raz a naposledy.... Predstavme si hypoteticku budúcnosť tohoto trénera v našom klube... prepáčte vo firme...
Som 100% presvedčený, že by sme hrali stále o 10 rokov s týmto trenerom, bolo by to to isté plus by to každým zápasom zaklincoval tým istým komentárom na tlačovke....
Pochopili?.... Zase nie?!
Že ma to pri vás vôbec neprekvapuje 😃
Tento tréner svojím "poňatím hry" zabíja to dobré, čo v tých chalanoch ešte je alebo ostalo
Optimista, ale vážne , niekedy by mi pomohlo brať život pri niektorých situáciách brať tvojou farbou pohľadu ( ružovou) ale myslím si,že teraz to nie je na mieste, neuraz sa 😉


24.11.2019, 12:19
mozno by nebolo zle, ak by trener skusil v strede zalohy hru okrem stabilnych defenzivnych hracov Kacera resp. Diaza s kreativnymi zaloznikmi Bernatom a Vahanom zaroven.


mali by ste si uvedomit jednu vec /uz to konecne doslo aj mne/MSK je už len priemernym klubom v priemernej lige,nikto uz nejde proti nam zo strachu ako to bolo v minulosti nedavame tejto ligu o nic viac ako rk,tt alrbo nitra.okrem alibistickeho nasadzovania odchovancov nicim nevicnievame.o tyzden budu aspon padat goly.


23.11.2019, 18:18
Proste tomu chýba kreativita, ťah na bránu , finálna fáza, myšlienka, nejaké odhodlanie a odvaha si zobrať loptu a spraviť niečo navyše nejaký súboj 1 na 1, my máme loptu na krídle otočíme sa a prihráme ju obrancovi. Prihrávame si vzadu veľmi pomaly a súper sa len presúva v bloku zo strany na stranu. Do 16ky centrujeme ale veď ju okrem Boža nikto nedopĺňa, dnes dostal v 16ke asi jednu loptu do nohy a hneď mal z toho šancu. Krajní obrancovia sa nevysúvajú aby sme prečíslili súpera. Žiadna kolmosť v našej hre žiadny moment prekvapenia, hra podľa šablóny,ktorá nejde a všetci ju už prečítali. Dopredu nejdeme, radšej zasekneme a nahráme dozadu alebo do šírky a stále dookola. Áno ja viem, že akciu si treba pripraviť ale lopta musí ísť rýchlo od nohy inak to nemá zmysel hrať takto na súpera v bloku. Pamätám si hráčov ako Rilke, Deza, Vladavič - krídelnici, ktorí sa nebáli si zobrať loptu a skúsiť 1 na 1 a vypracovať šancu. Teraz nemáme v mužstve nikoho takého a to nám neskutočne chýba. Jedine Vahan dnes trošku oživil hru na krídle. Myslím, že toto vidí každý kto sa trošku vyzná vo futbale tak neviem pochopiť, prečo s tým niečo nespraví tréner. A stále už omieľaná vec, prečo stále alternujeme na niektorých postoch ? Ved tí hráči musia mať zmätok, takto sa nezohráme nikdy. Snáď sme ani raz nevystrelili spoza 16ky, všetko chcem dať až do "kuchyne". Prečo to neskúsime, keď nám to nejde? A najviac ma zarazilo vyjadrenie Kiwiora po zápase, že bod je dobrý ale mohli sme pokojne vyhrať. Súper predposledný, mladí hráči hrajú za Nitru poväčšine lebo majú finančné ťažkosti, nemajú ani poriadne domáce prostredie a my sme nastavení v hlavách, že bod je dobrý. Žiadne nasadenie poriadne až na pár výnimiek, žiadna rýchlosť, presnosť. Takto to proste nejde.


23.11.2019, 16:02
ta hra nasej zalohy je jeden chaos a absolutne nezvladnuta :(


hura, hura, radujme sa, veselme sa, ludkovia, mame bod z NR, ja som taky stastny, ze ani stastnejsi nemozem byt.


Beriem späť....
Pod vedením tohoto managementu a s našou filozofiou je bod u predposledného súpera cenným úspechom.
Už sa nejdem zbytočne rozčuľovať nad klubom, ktorý nemá žiadne športové ciele a ide mu úplne o niečo iné.
Ďakujem sebe, že som sa na to nedíval a venoval som sa radšej rodine a psovi!


ani ja som to radšej nepozeral.
Kde sú tie časy, keď som sobotňajšie vonkajšie zápasy celý nervózny so spotenými rukami nalaďoval v rádiu s mikrofónom za futbalom a hltal som každé jedno slovo z reportáže a potom sa nevedel dočkať nedele večera, keď si pozriem v tv Tango.
Tiež sme hrali o stred tabuľky ako dnes, ale tie zápasy mali úplne inú dôležitosť.


A neurobíme s tým nič lebo vedeniu to tak vyhovuje a to je dané to je zákon proste sa aj na hlavy môžeme postaviť

Osobne by som navrhoval nejakú formu protestu na štadióne počas zápasu ako napríklad že sa povacsina divákov v danej minúte proste zodvihne zo sedadiel a odíde preč
Ja nechcem vedieť koľko dostaneme od Slovanu banánov....


spolu, ci v kazdom zapase osobitne? Smajlík


Nie pekne po jednom každú minútu 😃
Hádaj, kto bude šťastnejší, ten čo odíde ako prvý alebo ten čo to bude musieť pretrpieť v tej zime do konca 😆


zalezi od toho, ci sa tam stretnu masochisti so sadistami?


Fredi, spistani sme, to je cele, spistani Smajlík


V 63 min. naši pokračujú v "posúvanom futbale" a od trénera žiadna odozva. Diaz zrejme prvý adept na striedanie a hore Vahan. Toľko nepresnosti a pomalosti ach.


nahodou, drzime krasny remizovy stav a odvezieme si 1 bod z ihriska supera. to je pre nasho trenera uspech.


23.11.2019, 14:51
Mali sme zo 2 sance. Ale ta zaloha... Prihravaju najblizsiemu hracovi, nie aby nieco vymysleli, malokedy si kridelnici dovolia urobit superovho hraca.. V zalohe a hlavne v slabsej kvalite ofenzivnych hracov vidim nas najvacsi problem.


zase hrame to iste dookola ... to iste, co pred prestavkou ...


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.