Fanzóna » Diskusné fórum » Futbalové forum » MŠK Žilina

Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Futbalové forum

Majiteľ MŠK Žilina sa pridal k iniciatíve Futbalové fórum ktoré otvorené kritizuje praktiky a vedenie SFZ kam patrí aj náš Karol Belanik. Črtá sa nám tu nejaký konflikt medzi JA a KB?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2026-6-13" |  vypnout filtr
13.06.2026, 18:25
Hmmm.. Tu vidim slovanisticku nekoncepcnost! Ak chce Slovan prerazit v europskych poharoch potrebuje hracov . J. T. bol sice dobry futbalista, ale ako trener este moc toho nedokazal. Za tie peniaze co mu budu platit, mohli radsej nakupit 2-3 nadstandardnych hracov a slovenskeho trenera! Poznamka: ak by bol taky dobry trener, by ho angazovali v inom klube na zapade od nasich hranic.


Hlavne to nie je tréner pre našu ligu. Neviem či sa už nejakému slovenskému mužstvu vyplatili takéto zahraničné experimenty. Možno prichádza vhodný čas zosadiť Slovan.


Podľa mňa nie. Keby tam bol, je jasné, že karty drží p. Antošík. Inak, koľko tipujete, že Yaya Toure vydrží v Slovane? Osobne odhadujem 3 mesiace. Mali by sme predĺžiť P. Staňovi zmluvu, aby o niekoľko týždňov nerozmýšľal nad zmenou.:-)


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.