Diskusné fórum
Téma: Zmeny v realizáku: končia asistenti Lérant a Kuciak
očakávané zmeny?
Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2026-3-9" | vypnout filtr
Optimista_msk
09.03.2026, 20:41
V poslednom príspevku som kritizoval trénerov, podľa mňa majú značný podiel na prehre s Trnavou, nejaký impulz MŠK potrebuje, v podstate hráme o veľa, dúfam, že tento zárez sa pozitívne prejaví na predvedenej hre, ale najmä vo výsledkoch.
V zajtrajšom zápase ide o veľa, držím palce a osobne budem fandiť.
V zajtrajšom zápase ide o veľa, držím palce a osobne budem fandiť.
09.03.2026, 19:57
To je také Antošíkožilinské. Popredať všetko čo trochu kvalitatívne vyčnieva, zobrať čo je zadarmo a po zranení, doplniť dorastencami a očakávať zázraky.
09.03.2026, 20:45
Priateľu nerozumiem čo si chcel príspevkom povedať ... kopnúť do niečoho -- nevedieť do čoho a za akým účelom je pomerne jednoduché ....
10.03.2026, 16:17
Priateľu nerozumiem tomu, čo si napísal. To má byť akože odpoveď, komentár na názor vyššie? Skús konkretnejšie, bez náznakov na domyšlanie.
10.03.2026, 06:17
Len toľko, že ak sa očakávali od mužstva lepšie výsledky tak tomu mala byť podriadená aj prestupová politika. Jesenné výsledky boli až príliš dobré vzhľadom na predvádzanú hru a asi mal teraz niekto veľké oči , že to takto bude pokračovať aj bez adekvátneho posilnenia kádra. V letnom prestupovom termíne pustili viacerých kľúčových hráčov, príchody vieme ako dopadli. Deklarovali, že peniaze na posily sú tak sme asi všetci očakávali, že aspoň v zime konečne dotiahnu hotových hráčov do áčka. Zohnali 4toligového legionára zo Španielska a mladíka z Argentíny na hosťovanie do béčka. A potom pre istotu ešte predali Belka s Kopáskom. Tak len toľko som chcel, že ak chcel hrať majiteľ o titul tak sa k tomu mal adekvátne postaviť aj v prestupoch. Ak chcel tradične iba zarobiť na predajoch tak môže byť spokojný.
09.03.2026, 18:50
pekne si Stano zachranil kožu ale asi je to len otazka casu kedy bude balit aj on.
09.03.2026, 20:29
Ak sa vypadne s Trenčínom... čomu ale neverím. Alebo ak sa vypadne potom s Podbrezovou a zároveň mužstvo nebude v TOP3, tak to neustojí ani Staňo. Vedenie to totálne pokašlalo, ale aj s týmto materiálom čo máme by sa mala tá Európa spraviť vzhľadom na problémy Trnavy a DS v lige alebo vzhľadom na priaznivý los v Slovnaft Cupe, ktorý máme celú súťaž.
09.03.2026, 20:57
a potom čo?čo chceme robit v tej vysnivanej europe?aj tak by sme sa neposilnili.prvý možno druhy super a opat letime a potom čo,opat budovat odznova?
09.03.2026, 18:35
Dosť prekvapujúce a tvrdé riešenie hlavne od Staňa, ktorý to vraj sám inicioval. Pritom s Lérantom spolupracoval dlhšie a sám si ho tu priviedol. Zaujímavé to je. Ja si ale myslím, že problém je v hráčskom kádri a v stagnácii vedenia. Pravda je, že aj tento káder čo máme teraz by mal vedieť hrať lepšie, ale nejaké zázraky a rapídny progres by s týmto kádrom za mňa neurobili ani Klopp s Guardiolom dohromady.
10.03.2026, 07:45
Súhlasím s tebou, dlhodobo mal na opakujúcu sa situáciu vyvodiť zodpovednosť najmä športový manager!! Prestupy smerom dnu nikdy nenahradili kvalitu, ktorá odchádzala (teda okrem Faška). Z vody sa variť nedá a šanca na zlepšenie by mala trvať jednu sezónu. Ak tam nie je dostatočný progres zbytočne to siliť! Hrozne ma zaujíma, s čím by chceli hrať Európu :-)
09.03.2026, 13:22
V tejto chvíli rozumné riešenie, teším sa z príchodu Vlada Veselého, verím, že by to mohla byť do budúcnosti v prípade potreby príprava na hlavný post. Odchádzajúcich trénerov, ich prácu detailne nepoznám, Martin mohol byť prospešný ako srdciar a bývalý brankár. Držím palce a som rád, že existujú v klube operatívne rozhodnutia.
Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.
Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.







