UYL | ”Verím, že si zahráme Ligu majstrov aj na jar,” hovorí záložník Dominik Šnajder
Aj v treťom európskom zápase UYL Youth League sa futbalisti MŠK Žilina tešili z víťazstva. Po Grékoch z PAOK-u dokázali Šošoni zdolať aj kazašský Kairat Almaty, hoci víťazstvo v úvodnom zápase 2. kola majstrovskej vetvy malo trochu horkastú príchuť. Šošoni napriek trom gólom totiž pozahadzovali viaceré sľubné šance, naopak, Kazaši vyťažili z minima maximum.

Aj o efektivite sme sa porozprávali so stredopoliarom Dominikom Šnajderom, ktorý sa dnes premiérovo zapísal do listiny strelcom v mládežníckej Lige majstrov po nechytateľnom projektile v 36. minúte.

za každé víťazstvo sme radi, máme to vo svojich rukách

Ani v treťoch európskom vystúpení nechýbal v stredovej formácii pracovitý stredopoliar Dominik Šnajder, ktorý bol za svoju robotu pre tím ohodnotený výstavným gólom z 36. minúty, ktorým navýšil naše vedenie na 2:0.

Aký bol Kairat súper, čo znamená pre kabínu ďalšia výhra a aké sú naše ambície pred odvetou?