Fortuna liga: Aktualizované časy výkopov prvých troch kôl
Fortuna liga štartuje a ihneď spoznala aktualizované časy výkopov počas prvých troch kôl v úvode sezóny 2021/2022. Na základe vysielacích práv televízií a pôsobenia niektorých klubov v pohárovej Európe nastali vo výkopoch Šošonov zmeny. Prvé dve kolá tak odohráme v nedeľu podvečer a tretí ligový zápas ešte môže zmeniť deň výkopu v závislosti od našich výsledkov v Európskej konferenčnej lige.

Televízne stanice úvodné tri súboje MŠK vo svojom vysielaní neponúknu, a tak fanúšikom ostáva k dispozícii streamovacia služba Voyo. Správny fanúšik však fandí a podporí Šošonov priamo z tribúny, na ktorú sa momentálne dostane 1000 divákov.

výkopy najbližších zápasov "A"-tímu

2. kvalifikačné kolo Európskej konferenčnej ligy (1. zápas): Apollon Limassol - MŠK Žilina (22. júla | štvrtok, 19:00) | RTVS

• 1. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - ŠKF Sereď (25. júla | nedeľa, 18:00) | VOYO

2. kvalifikačné kolo Európskej konferenčnej ligy (odveta): MŠK Žilina - Apollon Limassol (29. júla | štvrtok, 18:45) | RTVS

• 2. kolo Fortuna ligy: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MŠK Žilina (1. augusta | nedeľa, 18:00) | VOYO

(prípadné) 3. kvalifikačné kolo Európskej konferenčnej ligy (štvrtok 5. augusta)

• 3. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - FK Pohronie (7. augusta | sobota, 18:00)*

*výkop 3. kola FL sa môže ešte meniť v prípade postupu do 3. kvalifikačného kola UECL.

Kompletný rozpis všetkých stretnutí Fortuna ligy nájdete aj v sekcii zápasy.