”A” tím: Aktualizované časy výkopov záverečných kôl jesene
Na základe vysielacích práv televízií sa upravujú časy úvodných výkopov v novembri a decembri, ktoré sa dotknú aj futbalistov MŠK Žilina. Šošoni znova nebudú chýbať na televíznych obrazovkách, a to v posledných dvoch decembrových vystúpeniach - proti Slovanu i Senici.

Správny fanúšik ale, ako už je zvykom, fandí priamo na štadióne a je naším dvanástym hráčom.

program "a"-tímu v novembri a decembri

• 15. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - MFK Ružomberok (9. novembra / sobota, 14:00)
  • 16. kolo Fortuna ligy: FC Nitra - MŠK Žilina (23. novembra / sobota, 14:00)
  • 17. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - ŠK Slovan BA (1. decembra / nedeľa, 15:00) | Orange sport
  • 18. kolo Fortuna ligy: FC Senica - MŠK Žilina (8. decembra / nedeľa, 15:00) | Orange sport

+ Šošoni budú na jeseň ešte dohrávať osemfinále Slovnaft Cupu. Termín sa upresní po odohratí zápasu 4. kola Slovenského pohára Bardejov - Slovan BA.

Kompletné zmeny časov všetkých stretnutí Fortuna ligy nájdete aj v sekcii zápasy.