”A” tím: Aktualizované časy výkopov v septembri
Na základe vysielacích práv televízií sa upravujú časy úvodných výkopov v septembri, ktoré sa dotknú aj futbalistov MŠK Žilina. Šošoni znova nebudú chýbať na televíznych obrazovkách v dueli proti Dunajskej Strede a v priebehu septembra ich čaká aj zápas 3. kola Slovnaft Cupu, ktorý rovnako pozná svoj presný výkop.

septembrový program "a"-tímu

• 8. kolo Fortuna ligy: FC ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina (14. septembra / sobota, 19:00)
  • 3. kolo Slovnaft Cupu: MFK Stará Ľubovňa - MŠK Žilina (18. septembra / streda, 16:30) | MŠKŽilinaTV
  • 9. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - FK Pohronie Žiar nad Hronom (21. septembra / sobota, 19:00)
  • 10. kolo Fortuna ligy: FC DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina (29. septembra / nedeľa, 18:00) | RTVS

Kompletné zmeny časov všetkých stretnutí Fortuna ligy nájdete aj v sekcii zápasy.

Nezabúdaj, že správny fanúšik fandí vždy priamo na štadióne.

Buď naším dvanástym hráčom.