Rozhodca: Kolofík - Sluk, Súkeníková
Kúdelčík - Pečarka, Mynář (C), A. Oravec, Mlynár (88. Hranica) - Chyla, Kukulský, S. Javorček (76. Straka) - Bortoli (66. Prokop), Vaľko, L. Sauer

FK Senica
Odráška - Prelec, Bíly, Koprna (C), Macho, Halabrín (79. Jurka), Bogdalík (64. Škodáček), Kudláč (79. Surový), Osvald, Ladislav, Vrablic (70. Hegyi)
Šošoni v dnešnej predohrávke 24. kola narazila na domácom trávniku na nepríjemnú Senicu, čo sa ukazovalo už od úvodu. Do vedenia nás skorým gólom síce poslal Vincent Chyla, ale následne prišli v 21. minúte vylúčenie, po ktorom sme zvyšok duelu dohrávali o jedného hráča v poli menej. Bojovným a taktickým výkonom sme to ale napriek tomu zvládli, čo potvrdil v 63. minúte druhým gólom v zápase Chyla. Výhra 2:0 nás pribežne posúva na prvú priečku tabuľky a do konca sezóny musíme dúfať v zaváhanie Trenčína.

záznam zápasu

Daniel Valach, tréner MŠK Žilina U19
"Mám radosť z výsledku, z individuálnych a tímového výkonu, no najmä zo spôsobu, akým chlapci zvládli zápas, ktorý výrazne ovplyvnilo aj naše skoré vylúčenie. Chalani preukázali hernú kvalitu, ale aj taktickú vyspelosť, ktoré podložili ohromným charakterom. Dôležité bolo ich nastavenie, s ktorým do zápasu vstúpili, a vďaka ktorému sa veľmi dobre vysporiadali aj s náročnými podmienkami."