U17: FC DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina 2:6 (1:1)
sobota 8. 8. 2020 od 10:00
DAC Academy
2:6(1:1)
FC DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
Góly: 15. Kmeťo, 82. Tarcsi - 39. a 67. Javorček, 47. a 72. Sauer, 60. Košút, 90. Hroza
ŽK: 37. Kachút, 66. Svetlík - 71. Sauer
Diváci: 50
Rozhodca: Šmátrala - Juhos, Barczi
FC DAC 1904 Dunajská Streda
Lukáč - Szolgai (C), Fatona (82. Máhr), Beran, Demjanovič, Botló (72. Tarcsi), Kmeťo, Svetlík, Raška, Kachút, Divald

Kúdelčík - Pečarka (79. Matúš), Mynář, Jaššo, Košút - Kukulský (79. Chyla), Javorček, Sauer - Bortoli (83. Mitaš), Prokop (65. Hroza), Bistiak (65. Šeliga)

"Sedemnástka" z prvých dvoch zápasov na ihriskách súperov prináša pod Dubeň plný počet bodov. Po minulotýždňovom triumfe 6:0 v Banskej Bystrici strelili rovnaký počet gólov aj proti Dunajskej Strede. V prvom polčase zverenci Vladimíra Labanta aj napriek prevahe strelili len jeden gól. Po zmene strán to už bol žilinský koncert, na ktorého konci bol výsledok 6:2.

Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U17
"Oba tímy predviedli výborný útočný futbal. Už v prvom polčase sme mali množstvo vyložených šancí, ktoré neskončili gólom. Druhé dejstvo bolo tiež v našej réžii a zaslúžene sme zvíťazili vysokým rozdielom. Musíme chlapcov pochváliť za prístup a nasadenie vo veľmi teplom počasí."