U16: MFK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina 3:1 (2:0)
Zápasové menu

"Šestnástka" cestovala pod Urpín s cieľom pozitívne odštartovať sezónu. Škrt cez rozpočet nám spravila Dukla dvomi gólmi v prvom dejstve. Po zmene strán Banskobystričania viedli už trojgólovým rozdielom, za MŠK korigoval Vaľko.


HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U16
"Išlo o zápas proti bojovnému, agresívnemu súperovi, ktorý sa zameral na rýchle protiútoky. Tie sme nezvládli, pretože sme zle reagovali po strate lopty a nevyužili sme naše príležitosti. Súper nás vytrestal prakticky z každej chyby, my sme po inkasovaných góloch boli príliš vyrušení, z čoho pramenilo v našej hre príliš veľa nepresností. Veľmi dobré výkony a výsledky z prípravy sme nedokázali preniesť do prvého majstrovského zápasu. Verím, že sa tak stane už v najbližšom."
I. LMD - U16,
sobota 1. 8. 2020 od 13:15
Horná Mičiná
3:1(2:0)
FK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina
Rozhodca: Tapfer - Barboriak, Hlaváčová
ŽK: 42. Novodomec - 26. Straka, 36. Vasko, 38. Zemko, 78. Vaľko
Diváci: 40
ZOSTAVY
FK Dukla Banská Bystrica
Malec - Šinský, Garaj (C), Longauer, Bača, Barbeník (80. Hudec), Fojtík (80. Pokoracký), Švantner, Novodomec (73. Rejdovian), Bálint, Kukučka (73. Černák)

MŠK Žilina
Badžgoň - Husár (71. Tichý), Zemko, Straka, Oravec (C) - Ílovský, Šimun, Trubačík (41. Weber) - Vaľko, Sauer (13. Hranica), Vasko (61. Jančiga)