Rozhodca: Otrubčák - Prelec, Obeda
FK Senica
Chalupa - Perďoch (69. Mihok), Černák, Sobolič, Nemec, Filípek, Búzek (C), Štepánik (58. Ftáček), Tarda (41. Jurík), Belanský, Kolena (41. Drobný)

Hostačný - Fiflík, Pavlík (51. Chebeň), Bukovčan, Staník - Filo (C), Chlepko (69. Adamica), Hriňa - Pekelský (51. Dolník), Klaučo, Šinko (69. Horvát)
Šošoni do 16 rokov na rozdiel od svojich starších kolegov svoj duel nezvládli po identickom priebehu, no v opačnom garde. Žltozelení vyhrávali po polčase gólom Klauča, no v záverečnej desaťminútovke stratili svoje vedenie a napokon nezískali ani bod. Súperom z predposlednej Senice podľahli tesne 1:2. V tabuľke kategórie U16 to vyzerá taktiež na zisk konečného druhého miesta.

Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U16
"Úplne jasný zápas, ktorý sme mali plne pod kontrolou, sme stratili v priebehu štyroch minút v závere, kedy sme inkasovali zo štandardnej situácie a rýchleho protiútoku. Futbal sa hrá na góly a dnes sme svoju dominanciu opäť nedokázali okoreniť gólmi. Nedokážeme premieňať ani tie najvyloženejšie šance a v tom vidím podstatu posledných dvoch prehier v rade."