0:1(0:1)
SK Sigma Olomouc - MŠK Žilina
Gól: Mojžiš
Teplan (46. Belaník) - Anang (65. Lamptey), Mensah, Mráz, Ndjeungoue, Gomola (65. Fatty) - Xavier (46. Chyla), Mojžiš (65. Xavier) - Fatty (46. Kudlička), Jibril (65. Bille), Bille (46. Essomba)
Reprezentačné voľno od ligových povinností využil náš kombinovaný "B"- tím na kvalitnú prípravu u českých súperov. Chalani z rezervy ukázali svoju silu aj proti zvučnému súperovi a vďaka futbalovejšiemu výkonu napokon zvíťazili tesne 1:0. O gól Šošonov sa postaral prvý raz po návrate z dlhého zranenia Adrián Mojžiš. Po repre pauze cestujeme v rámci II. ligy v nedeľu 2. októbra do Šamorína.

Viac o zápase v reportáži domácej Sigmy.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina B
"V dnešnom zápase a najmä v prvom polčase sme boli futbalovejším mužstvom a zaslúžene sa dostali do vedenia. Okrem gólu sme nepremenili dve až tri výborné príležitosti, kedy súpera podržal brankár. V druhom polčase domáci viac otvorili hru, čím sa nám otvárali priestory na rýchle protiútoky, ale nedotiahli sme ich do konca."