”B”: Remíza v príprave s druholigovým konkurentom z Trebišova
Góly: 58. Vaľko - 43. Černák
Petráš - Suľa, Mynář, Jaššo, Capko (60.Jakubík) - Gomola, Pečovský (46.M.Oravec), Myslovič (46.Chyla) - Vaľovčin (60.Trabalík), Jibril (46.Vaľko), Bari

Slavoj Trebišov
Dráb - Šimko, Matta, Filipiak (73. Krajňak), Maguľak (73. Rokyta), Pálfi (73. Belko), Digoň, Casado Garcia (83. Doboš), Begala, Danko, Černák (78. Rusnák)
Zimná príprava rezervy Šošonov spolu s kategóriou do 19 rokov pokračuje aktuálne sústredením vo Vysokých Tatrách. Hneď počas druhého dňa si chalani zmerali vo Veľkej Lomnici sily s tabuľkovým susedom z druhej ligy - FK Slavoj Trebišov. Podobne vyrovnane ako naše postavenie v súťaži dopadol aj tento duel, keď sa zrodila zmierlivá remíza 1:1. Na gól do šatne v podaní Trebišova reagoval po zmene strán premiérovým gólom za "B"- tím 17-ročný Vladimír Vaľko.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina
"Prvý polčas bol vyrovnaný s minimom šancí na oboch stranách. Chýbala nám kvalitnejšia prechodová fáza a lepšie riešenie situácií v pokutovom území súpera. V druhom polčase sme zrýchlili hru, snažili sme sa hrať kolmejšie a zaslúžene vyrovnali."