”B”: MŠK Považská Bystrica - MŠK Žilina 2:0 (2:0)
Zápasové menu
V generálke na budúcotýždňový štart druhej slovenskej ligy sa zverenci trénera Vladimíra Veselého predstavili na ihrisku treťoligistu z Považskej Bystrice. Po vyrovnanom úvode prišla v okolí 30. minúty studená sprcha pre rezervu Šošonov. Najprv sa domáci dostali do vedenia z penalty a hneď vzápätí zvýšil vedenie Považskobystričanov Gamboš. V druhom dejstve sme aj napriek šanciam nezvládli dotlačiť loptu do siete ani raz a z Považia sme dnes odišli bez výhry.

HLASY PO ZÁPASE
Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina
"Prvý polčas bol z našej strany veľmi zlý. V našej hre absentovalo prakticky všetko. Pomalá práca s loptou, hrubé individuálne chyby v defenzíve či kompaktnosť, nič nám nefungovalo. Navyše, súpera sme pustili do dvojgólového vedenia. Po zmene strán to znieslo trochu prísnejšie kritéria. Mali sme štyri-päť čistých príležitostí, ale, bohužiaľ, nepremenili sme ich a tým pádom sme dnešný zápas aj prehrali. Ak chceme pravidelne zbierať body v druhej lige, tak takýmto výkonom sa rozhodne nemôžeme prezentovať."
Prípravné zápasy B-tím,
sobota 17. 7. 2021 od 17:00
Štadión MŠK Považská Bystrica
2:0(2:0)
MŠK Považská Bystrica - MŠK Žilina
Góly: 30. Slávik (pok. kop), 33. Gamboš
ZOSTAVY
MŠK Považská Bystrica
Kuciak - Vala (46. Čiernik), Kucharčík, Petruš, Párkaň, Gamboš (46. Dávidík), Boris, Častulín, Zuziak, Slávik, Demjan (46. Hundák)

MŠK Žilina
Teplan - Tandara, Leitner, Nagy, Bari - Gomola, Mráz, Goljan - Yenne, Gerebenits, Trabalík

Striedania: Cicek, Pečovský, Matejčík, Capko, Vaľovčin