U17: MFK Ružomberok - MŠK Žilina 0:0 (0:0)
Rozhodca: Remeň - Matej, Balogh
MFK Ružomberok
Kelčík - Lukášik, Filipiak (C), Marek, Hrobák, Švehla (86. Slosarčík), Mlkvik (46. Dolník), Szijjártó, Mihályi (81. Kútnik), Jendroľ, Šimičák

Badžgoň - A. Oravec (C), Zemko, Straka, Košťál - Hranica, Šarudi, Šimun - Trubačík (63. Beňadik), Kóša (63. Weber), Dikoš
O svoju jarnú sériu výhier dnes prišli po štyroch stretnutiach za sebou Šošoni do 17 rokov. Proti domácemu Ružomberku sa zrodil v mládežníckych kategóriách MŠK netradičný výsledok 0:0. Pozitívom je, že brankár 17-tky Jakub Badžgoň si pripísal na svoje konto už štvrté čisté konto v rade. V rámci celkového poradia táto prehra pre nás znamená, že vedúci Trenčín nám odskočil už na 8 bodov, hoci máme zápas k dobru.

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Dnešný zápas bol veľmi náročný z hľadiska súbojovosti a agresivity, s čím sme mali v prvom polčase problém. V druhej polovici druhého polčasu sme mali prevahu, vypracovali sme si niekoľko dobrých príležitosti a nastrelili sme brvno. Myslím si, že sme si zaslúžili o jeden gól vyhrať, ale treba uznať aj kvalitu súpera a remízu musíme rešpektovať."