Góly: 49. Holáň, 88. Kopas (pok. kop) - 13. Roguljić, 21. Corryn
Rozhodca: Vachan - Šottník, Hrivík
Belko (60. Teplan) - Suľa, Kopas, Nagy, Javorček - Farský (46. Holáň), Gono, Bichakhchyan (78. Farský) - Goljan (64. Slebodník), Slebodník (46. Kostúr), Kuliš (46. Gerebenits)

AS Trenčín
Bergsen (46. Šemrinec) - Šulek (60. Slávik), Križan (60. Pires), Kapuadi (60. Mazanovský), Pirrinen (60. Kohút), Corryn (60. Čatakovič), El Mahdioui (60. Knežević), Roguljić (60. Kadák), Bukari (60. Ghali), Ikoba (60. Depetris), Azango (60. Tučný)
Rezervný tím MŠK Žilina si v rámci skrátenej prípravy zmeral sily s AS Trenčín. Zápas v dobrom tempe sa lámal už v prvom polčase, v ktorom si hráči spod Čákovho hradu vybudovali dvojgólový náskok. Po zmene strán však prišiel kontaktný gól z kopačky Reného Holáňa a v závere aj vyrovnávajúci presný zásah Adama Kopasa.

Na prípravné stretnutie proti fortunaligistovi mal tréner Norbert Guľa k dispozícii niekoľkých hráčov z prvého tímu, ktorí doplnili zostavu.

V úvode boli aktívnejší žltozelení, ktorí sa dostávali pred šestnástku zväčša po krídelných výpadoch. Potom začali preberať iniciatívu Trenčania. V 13. minúte AS využil dieru v našej defenzíve, Ikoba priťukol Roguljićovi, a ten krížnou strelou z ľavej strany prekonal Belka. Odpovedať mohol na druhej strane Gono po milimetrovom nákope za obranu od Kopasa, no Trenčan Šulek pred ním zakročil. V 20. minúte sa Trenčín opäť dostal na dostrel a vďaka strele Corryna k ľavej žrdi zvýšil na rozdiel dvoch gólov. O pár okamihov neskôr skončil center Šuleka našťastie len na brvne žilinskej brány. Po polhodine hry previedli šošoni protiútok po osi Gono - Bichakchyan, druhý menovaný však zo sľubnej pozície prestrelil. Postupom času sa hra vyrovnala, pribúdali nepresnosti a ubúdalo streleckých príležitostí.

Po zmene strán sa ako prvý ozval súper, v 48. minúte to Corryn "obaľoval" mimo. Následne prišiel postupný útok šošonov, na ktorého konci bol striedajúci Holáň, ktorý sa prezentoval, podobne ako Trenčan Roguljić pri prvom góle, krížnou strelou z ľavej strany - 1:2. AS mal ďalšiu príležitosť v 54. minúte, Ikoba ale zakončoval tesne vedľa ľavej žrde. Vzápätí sa v skrumáži dobre orientoval El Mahdioui, gólmana Belka zastúpil zákrokom na bránkovej čiare Nagy. Po hodine hry vymenili Trenčania všetkých hráčov v poli, v našom tíme sa od 60. minúty predstavil medzi tromi žrďami Marek Teplan. Striedajúci Čatakovič mieril z hranice šestnástky tesne vedľa brány. V 74. minúte Gono našiel dobrým centrom Nagya, jeho hlavička Šemrinca neohrozila. Čatakovič skúšal pozornosť Teplana v 82. minúte, gólman MŠK vytiahol pekný zákrok. V 88. minúte strieľal Farský, k dorážke sa chystal Kostúr, no bol nedovolene zastavený a nasledoval pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Kopas, a hoci Šemrinec vystihol stranu, lopta prešla za jeho chrbát - 2:2. Rezervný tím tak sympatickým výkonom vybojoval proti fortunaligistovi z Trenčína remízu 2:2.

Norbert Guľa, tréner MŠK Žilina B
"Hráči boli otestovaní proti veľmi kvalitnému súperovi. Hralo sa vo vysokom tempe, videli sme kvalitné individuálne výkony na oboch stranách. Pri vstupe do zápasu sme Trenčanov celkom zaskočili, prvých 10-15 minút sme im skoro vôbec nedali loptu a celkom slušne sme kombinovali. Samozrejme, vedeli sme, že po strate lopty nás to bude bolieť. Objavili sa situácie, ktoré budeme musieť zvládať aj v ostrých zápasoch, napríklad hra v hlbokom bloku, veľa šprintov v strede ihriska či hra viac do tela. Práve v týchto činnostiach nás súper v prvom polčase predčil. Chalani si v druhom polčase začali veriť a nabádali sme ich, aby strelili čo najskôr kontaktný gól, čo sa aj podarilo. Z mentálneho hľadiska to veľmi pomohlo a nakoniec sme to dotiahli do remízy. Výsledok je len taká čerešnička. Chlapcov za predvedený výkon chválim, máme na čom stavať."
René Holáň, záložník MŠK Žilina B
"Som rád, že som dostal šancu. Dostal som od trénera pokyny, čo presne mám robiť a vychádzalo to. Pri góle som ťažil z dobrej prihrávky od krajného obrancu do šestnástky, len som si zasekol hráča, namieril som presne tam, kam som chcel a padlo to dnu. Do druhého polčasu sme zlepšili nábehy za obranu, čo na súpera platilo a vďaka penalte zo záveru sa tešíme z dobrého výsledku proti top súperovi."