Zápas FC Spartak Trnava - MŠK Žilina
ŽK: 77. Diaz - 65. Podhorin, 72. Farkaš
Rozhodca: Frič - Haršány, Matulová
FC Spartak Trnava
Vasiľ - Rusnák, Drozda, Karafa, Terlanda (30. Kusý), Šarmír (C), Šimek, Kurej, Malovec (41. Ferenčík), Lenharčík (68. Ružička), Gulán

Višvarda - Pečarka, Vorčák (C), Mynář, Urbánek (52. Horváth) - Kukulský, Sauer, Javorček (71. Chyla) - Bistiak (46. Bortoli), Hroza, Prokop (71. Šeliga)
Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U16
"Nezačali sme dobre a hneď v úvode sme dostali gól, keď sme podcenili súboj 1 na 1. Celý prvý polčas sme boli lepším kombinačnejším družstvom. Žiaľ, z množstva šancí, ktoré sme mali, sme nedokázali streliť gól. Druhý polčas sme zas hneď v úvode dostali gól po individuálnej chybe. Tlačili sme sa do zakončenia, ale dnes nám asi nebolo súdené, lebo tak v prvom ako aj v druhom dejstve sme trpeli na finalizáciu. Je to škola pre chalanov, keď pri pomere šancí a držaní lopty sme tento zápas prehrali. Za prístup k zápasu nie je čo chalanom vyčítať, dnes nám chýbal väčší pokoj pri zakončení."
I. LMD - U16,
sobota 7. 9. 2019 od 13:15