Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Prípravné zápasy

Boli ste niekto na zapase, dajte sem nejake postrehy.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "miso1908" |  vypnout filtr
neviete kto je to ten Hamza čo dáva stále nejaky góly za Bečko v prípravnych zápasoch?už niekolko mesiacov som si to všimol ale žiadne info nieje?


20.01.2020, 21:14
Dobrý postreh! Už sa na neho niekto pýtal v júli minulého roka. Citujem:

"V príprave za B Team som postrehol hráča tmavej pleti,tuším Hamza Baba alebo tak nejak.neviete niekto či u nás ostal,alebo nejaké bližšie info...?" Rovnako je tam aj odpoveď: "Zrejme nepresvedčil .videl som ho v zápase proti AS Trenčín a chalan sa snažil podľa mňa ale dosť si v niektorých situáciách nerozumel so spoluhráčmi ,zrejme aj kôli novému prostrediu pre neho." Očividne ale ostal, keď dal Slovácku 3 góly.

Na tejto stránke som ho nájsť nedokázal na súpiske Béčka ani U19 ani nižších kategórií. Ale keď trochu hľadáš na nete, tak nájdeš, že má na tejto stránke vytvorený (naozaj skromný) profil. odkaz

Okrem toho tu už naozaj nájdeš jeho meno iba ako strelca gólu.

Sranda ale je, že pri ďalšom hľadaní som našiel toto: odkaz
Vie mi niekto povedať, čo to je? Má to s našim klubom niečo spoločné, či je to len nejaký off-brand? Smajlík


21.01.2020, 00:04
"The MSK Zilina Africa Football Club formally known as Soccer Engineers, was established in 1996 by a Ghanaian philanthropist, businessman and a football enthusiast. He is the Chairman and the Chief Executive Officer of Ishemo Construction Limited, a reputable construction firm in Ghana. He holds 100% shares in MSK Zilina Africa Football Club, with the core objective to groom nature and develop very high quality graded footballers in Ghana and the whole of Africa on behalf of our mother Club MSK Zilina Football Club 1908 in Slovakia, Europe"

veľmi zaujimave


zaujímavé, že o tomto projekte nič nevieme


21.01.2020, 13:27
tak toto je pre mna pecka! Smajlík v dobrom - siet scoutingu sa rozsiruje Smajlík


21.01.2020, 14:20
Práve preto mi je divné, že by o tom klub nijak neinformoval. Tiež mi to príde ako dobrá a zaujímavá správa. Smajlík


21.01.2020, 12:50
Je to naozaj zaujímavé. Nedá sa o tom klube toho nájsť takmer nič. Google má iba 4 strany výsledkov - väčšinou ale úplne mimo. Z toho mála čo sa dalo poskladať, je to klub, ktorý hrá nižšiu súťaž v Ghane, založený v roku 2018 (vtedy prišiel z Ghany k nám Benson Anang), na scoutovanie a prípravu mladých talentov. Ako si našiel aj ty, tak podľa ich stránky sme ich materským klubom. Keď si pozrieš ich YouTube kanál odkaz tak hrávajú dokonca v rovnakých dresoch ako my (majú tie staršie klasické žlté, aj tie pomerne nové čierne, oba so sponzorom Preto).

Ale to je tak všetko. Neviem si to nejak vysvetliť. Na to, že vraj sme ich materský klub tak táto stránka o tom žiadnu správu nemala.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.