Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Pavol Staňo

Nový tréner MŠK Žilina

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
04.01.2020, 21:15
Fanúšik fanúškuje a divák sa díva. Fanúšik má hrču v hrdle od napätia počas zápasu, divák počas zápasu pozerá na mobile výsledky iných zápasov a pojedá klobásku alebo hranolky.
Fanúšik chce výsledky a pohárovú európu (nie len prvé a druhé predkolá) a divákovi stačí keď mermomoci vyhľadáva na internete ako sa darí a či vôbec hrajú v priemerných kluboch naši bývalý hráči Hancko, Špalek, Mráz, Mazáň, Vavro lebo jediný ktorí pravidelne hrávajú sú Škriniar a Dúbravka (do Newcastlu išiel zo Sparty). A je tu ešte Bénes, ktorý tiež nenastupuje v základe pravidelne.
Samozrejme klub ich dobre predal a zarobili aj žraloci (agenti). Prerobili fanúškovia, pretože miesto nich neprišla adekvátna náhrada, aby sme s nadšením hnali naše mužstvo v boji za titulom ale prišli mladí chlapci, ktorí sa majú zaučiť, aby ich klub do roka, max. do dvoch, troch rokov mohol predať.
Ale diváci sú spokojní lebo klobáska počas zápasu chuti a mobily sú v plnej permanencii.
Zdá sa, že vo všetkých kluboch, ktorí hrali alebo chcú hrať európu sú neschopáci (Trenčín, Ružomberok, Trnava, D. Streda, Slovan) ale len v Žiline sme lietadlá.
Realita je však taká, že tam si vážia fanúšikov a zároveň sa klub zviditeľňuje, naháňa koeficienty a čosi aj zarobí a my uspokojujeme divákov (klobaskárov) a radujeme sa z toho ako klub zarába na rýchlokvasených mláďatách.
Miki1960 to trafil. Világi mení trénera, aby do leta pripravil mužstvo na európu a my budeme pol roka hľadať trénera, aby za pár dni pripravil mužstvo na prvý zápas v európe.
Fanúškovia sa môžu aj potrhať lebo to niektorým divákom nevysvetlia.


05.01.2020, 10:03
Botas tebe tento klub musel niekedy veľmi ublížiť. To ma mrzí. :(


Stále som v presvedčení, že keby klub pracoval koncepčne, tak nového perspektívneho trénera majú hotového behom pár dní (ako napr. v súčasnosti v Ostrave). Nepamätám si, žeby trebárs v Česku niektorý klub zabil polku rozohratej sezóny hľadaním nového trénera.


Vždy musíš vedieť čítať hru a pracovať s viacerými variantmi.
O Kentošovi sa na zväze a aj v klube vedelo mesiac aj pol že pravdepodobne ide preč ale my nič...
Ja keď mám indície že sa môj zamestnanec chystá preč tak hneď hľadám za neho náhradu a nečakám pokiaľ už bude makať u konkurencie...


02.01.2020, 21:37
Golian môže banovať, že odišiel s Kentošom, mohol byť hlavným trénerom Smajlík
Sváko Ragan kričí na jarmoku: kúúúpujte podrážky, kúúúpujte podrážky. A vedľa zas iný jarmočník kričí: kto chce byť hlavným trénerom v MŠKááá ? Kto chce byť hlavným trénerom MŠKááá ?


Dokonale pozná hráčov, systém a bla bla bla....to pozná aj naša upratovačka ba dokonca ešte lepšie.... pozná kto nosí aké trenky, kto má akú vonavku atď takže nabudúce cez leto sa automaticky radí na horúcich kandidátoch na trénera?
No podľa týchto vyjadrení asi áno.
My sme už klubom, ktorý vychováva nielen hráčov ale aj učí trénerov....pritom by tu mali prísť už dávno zauceni
Snáď sa mu bude dariť, MŠK do toho!!!!


03.01.2020, 09:29
Keď vychovávame mladých trénerov pri mládeži, tak to beriem ale vychovávať mladých video analytikov pri áčku, ktorý ašpiruje na pohárovú európu, tak to rozum neberie.
Aj vo vyspelých európskych kluboch sa menili tréneri, ba dokonca aj v priebehu súťaže, tak neviem prečo to nemôže ísť u nás.
Len treba dúfať, že lacný video analytik nezrujnuje klubovú pokladňu...: Smajlík Rovnako treba dúfať, že mudrlantov na zväze nenapadne kvôli jeho platu stanoviť platový strop pre trénerov Smajlík


momentálne je pozícia hl.trénera v žiline skor za trest ako nejaka odmena.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.