Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Gerebenits

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Straso" |  vypnout filtr
08.02.2020, 12:22
Škoda Gerebenitsa, nikdy nedostal výraznejší priestor sa ukázať viac zápasov po sebe. Takže ideme stavať na Balajovi a Kurminowskom. Snáď toto rozhodnutie nebudeme ľutovať. Po odchode Boženíka som čakal, že dostane Gerebenits výraznejší priestor spolu s Kurminowskim. Odišli nám dvaja útočníci a neviem koho potom vytiahneme v prípade zranenia. Keď vieme dať taký priestor Balajovi, mohli sme ho dať aj nášmu odchovancovi, ktorý pred pár rokmi odmietol Inter Miláno, že sa chce presadiť u nás. Skôr by som na hosťovanie poslal Balaja, ich štýl hry by mu sedel. Snáď sa Gerebenits chytí a v lete sa vráti už ako pevná súčasť A mužstva. Stále v ňom vidím veľký potenciál.


11.02.2020, 05:36
Máš pravdu,ale Pohronie sa chce zachrániť 😀


09.02.2020, 07:30
ku vsetkej ucte ku gerebenitzovskemu, zatial sa nepresadil vyraznejsie ani v b cku ( na rozdiel tebou spominanym balajom).
hostovanie v prvoligovom time mu moze len prospiet. z historie mozeme vytiahnut pripady ktorym to pomohlo...pekarik ci naposledy holec...


utok ma az tak netrapi horsie ,ze nemame ziadne kridla,máme tam len tuctových hracov co nas nemozu potiahnut pre mna velke sklamanie ze sme tam nikoho neangazovali ale akosi sme si uz zvykli.


08.02.2020, 15:29
S tým sa taktiež stotožnujem, robí nám problém dlhodobo hra 1 na 1 v krídelných priestoroch a proste kvalitné krídlo, ktoré sa nebojí zobrať zodpovednosť, dať gól alebo pripraviť gól po individuálnej akcii. S tým sa potýkame už dlho, možno čiastočne toto splnil Vahan, keď tam nastúpil. Mne sa napríklad páči aj náš hráč Kovaľ na hosťovaní v ZM, mohli sme ho vyskúšať lebo fakt tam nemáme veľmi na výber.


Kovaľ je náš ?


08.02.2020, 20:18
Áno, stále je náš. Má tam len hosťovanie len je otázne či s ním vôbec počítame.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.