Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Michalovce

Sú iba dve možnosti, buď je vo vzduchu nejaká brušná viróza, alebo väčšina z tých 1800 nás chudákov grcala z predvedenej hry nášho tímu... pán tréner, vy sa pred každým zápasom alibisticky vyhovarate aky nabral nás súper oproti začiatku sezony progres ale

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Optimista_msk" |  vypnout filtr
Patrím k fanúšikom MŠK už niekoľko desaťročí, takže pozerám sa na zápas bez emócií, trošku z nadhľadu.
Podľa môjho názoru to bol dobrý futbal, pozitívne hodnotím prácu trénera Šoltísa, počas súťaže dal dokopy mužstvo, ktoré hrá futbal, viacerí hráči predčili svojim výkonom našich hráčov (Popovits pokiaľ vládal zahral bravúrne - takého hráča nemáme a donútil Tomiča k trom kiksom,jeden s gólom), hrali to na päť obrancov, takže Boženík tam nemal šancu, mali dobrú ponukovú činnosť, ale taktiež Žofčáka ...
MŠk v 1. polčase slušný výkon, v druhom sme bohužiaľ naskočili na systém, ktorý nám absolútne nesedí - Futbal hore-dole, podľa mňa na to nemáme hráčov .
Stotožňujem sa s hodnotením, že naša záloha nepracuje dobre, mne tam chýba súhra hráčov (v niektorých fázach hry aj Škvarka).
Hráčov nehodnotím, na to máme trénerov, sú to profíci, majú moju dôveru, pracujú s kádrom, ktorý je odrazom filozofie klubu, skutočnosť je taká, že niektorí naši hráči by sedeli v iných kluboch na lavičke .... škoda kiksu Diaza, nakoľko súper mal problémy s fyzičkou.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.