Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Michalovce

Sú iba dve možnosti, buď je vo vzduchu nejaká brušná viróza, alebo väčšina z tých 1800 nás chudákov grcala z predvedenej hry nášho tímu... pán tréner, vy sa pred každým zápasom alibisticky vyhovarate aky nabral nás súper oproti začiatku sezony progres ale

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
No ja navrhujem Diaza do B. Ale nie za skrat. Asi medzi 30 -45 minútou na ľavom krídle stratil po súbojoch loptu a ostal stáť akože " ja na to kašlem nevydalo" ľudia na neho správne húkali a on ani len pohodvým tempom nebežal za hráčom, ktorý mu loptu zobral a zakladal útok. Neuveriteľné vypustenie repressingu - pre mna milovníka nasadenia až na kriminál. Naši nehrali už od remízy v ZM absolútne nič tréner je jeden z najslabších v histórii.


Súhlasím. Od zápasu v ZM nehráme nič a vôbec to dnes nebol prvý žilinský slabý zápas v tejto sezóne, na ktorí majú títo hráci nárok, ako to v závere prenosu interpretoval pán obhajca Goffa.
Ak sa v blízkej budúcnosti nezobudíme tak Mikeov predsezónny odhad "táto sezóna bude naša" môžme zmeniť na "ďalšia priemerná sezóna".


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.