Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Pavol Staňo

Nový tréner MŠK Žilina

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
No uvidíme, ako Claudio hovoril sú to len prípraváky, ale to akým spôsobom ich nabádal k pressingu a rýchlej behavej hre sa mi páči. Uvidíme no. Možno sa ešte budem ospravedlňovať. Ak by sa udržal káder pokope a prišlo jedno kvalitné krídlo, tak by to mohlo byť o dosť lepšie ako na jeseň. Som zvedavý.


Chlapi aby sme v tom mali jasno aj keď sa hádame - všetkých Vás, čo sa tu naťahujeme rešpektujem a verím, že by sme v pohode na zápasoch pokecali a dali pivo. Absolútne nechcem byť osobný a ak som bol tak sa ospravedlňujem. Videl som v inej téme (tej dlhej) ako sa to nechutne zvrhlo na osobné útoky a to sa mi vôbec nepáčilo. Mala by to byť bitka názorov na fungovanie klubu, nie osobné útoky na jednotlivých diskutérov.

PS1. Trénerovi samozrejme držím palce a ak sa ukáže, že hráme lepšie tak to uznám. Ale stále trvám na tom, že mal začať radšej v Bčku a do A mal ísť niekto s menom a skúsenosťami.
PS2. Aj keď sa hádame všetci máme jeden cieľ - chceme fandiť úspešnému klubu aj ja aj Claudio aj Shakal aj Roman aj Botas. To, že máme odlišné názory ako sa tam dostať je ok. A spája nás aj to, že nám na klube záleží. A doknca aj mne aj Botasovi. Inak by sme sa toľko nerozčuľovali a nevypisovali a nekritizovali a nehádali sa :D. Podľa mňa najhoršia forma hejtu je nezáujem. Ja permanentku mám a budem si ju kupovať aj nadaľej.


03.01.2020, 09:33
Smajlík
pekny prispevok.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.