Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-9" |  vypnout filtr
Vážení páni, dovolím si poznamenať, že FC Janov je po 15. kole so ziskom 11. bodov na 18. mieste, jednoznačne bojuje o záchranu, zároveň sa otvárajú tri myšlienky:
1. v klube, ktorý hrá o záchranu Robo nemôže nič dosiahnuť, bude to len boj o body, moja racionálna úvaha, ktorý klub po vypadnutí Janova vykúpi Boženíka za slušnú sumu ?
2. záujmy p. Petráša a pravdepodobne aj Hamšíka sú zrejme jasné - hráč je teraz v kurze, treba zarobiť.
3. bohužiaľ peniaze škrtajú všetky Robove vyhlásenia o sympatiách ku klubu - k majiteľovi, trénerom .... predpokladám, že skončí ako naše talenty ... Mráz, Hancko, Mazáň, bohužiaľ chlapec to asi nezvláda, takže na nejaké roky sa talent do repré asi odkladá ....
Mám odkaz pre Botasa, priateľu trošku sa spamätaj, zamotávaš sa, Tvoje myslenie nie je cielené v prospech Boženíka, nehovorím už o klube, máš pravdu len v jednom, že nech sa Robo rozhodne sám, to ale už neplatí, nakoľko peniaze prevažujú nad racionálnym riešením.


09.12.2019, 22:20
Tak ja sa zamotávam alebo ty?
* Mám odkaz pre Botasa, priateľu trošku sa spamätaj, zamotávaš sa, Tvoje myslenie nie je cielené v prospech Boženíka,
*máš pravdu len v jednom, že nech sa Robo rozhodne sám
Tak ako to teda je? Som v prospech Boženíka alebo nie?


v rusko by urcite zarobil viac ako v taliansku kvoli peniazom do talianska nejde.asi mu nieco pekne naslubovali.je dospely takze moze sa rozhonut slobodne ci sa to niekomu v klube paci alebo nie.


Toto sú mi len srdciari. Dá 3 góly za pol sezóny a už sa ťahá preč. Jediné, čo by som mu odpustil je keby príde pred novinárov a povie " Kentošov štýl ma zabíja a bojím sa, že do leta ma nebudú chcieť ani v Olomouci" to by som rešpektoval. Ale takto.


priatelia, tak uz sa vam rozsvietilo v majaku? nie JA je ten, ktory tlaci chalanov na prestup a tocia sa sa mu Eurace v ociach. chalani po jednej vydarenej sezone si myslia, ze su Messi a Ronaldo dokopy.

je to presne tak, ako som spominal. JA im radi, aby pockali. JA som si vzdy vazil, ale teraz si ho vazim este viac.


09.12.2019, 21:40
Áno, dnes sa presne potvrdzujú naše slová, ktoré tu už 10 rokov každé prestupové obdobie opakujeme a to, že klub absolútne nerozhoduje o tom kto kedy a kam prestúpi. Každý jeden prestup vzniká v hlave hráča a keď sa mu klub snaží poradiť, tak to dopadne úplne presne opačne, tak ako to dnes vidíme. Môžme len ďakovať Antošíkovi, že tu dokázal Roba podržať aspoň pár rokov a mali sme možnosť ho vidieť futbalovo vyrastať. Keby to nechal na agentov, tak meno Boženík polovica z nás ani nepozná, lebo by odišiel v sedemnástich a dnes by tretí krát reštartoval kariéru niekde v Rumunsku alebo v Šamoríne ako Vojtuš či Kopičár.


10.12.2019, 14:07
Hm, clovek sa potom zamysli, ze ako sa niektori hraci pod vplyvom svojich agentov (ktori dostavaju percenta v pripade prestupu, atd.) dokazu zmenit zo srdciarov a milacikov publika na zradcov v ociach tych istych fanusikov.
Vid Vrsic, Vladavic, atd.


msk_vm tak práve preto treba okrem odchovancov, ktorí zdrhnú pri prvej príležitosti, kupovať aj hotovky aspoň zopár. Lebo keď prosíme o hotových hráčov, tak nám je povedané, že šak máme supertalenty z akadémie. Keď sa tie hneď po 2 dobrých zápasoch zdekujú, tak nám je povedané, že to je normálne a klub nato nemá vplyv. Treba si úprimne povedať, že tie 2 a pol sezóny po titule boli prudký neúspech. Oba razy bez európskych pohárov a prehra vo finále pohára s TT. Súhlas s tým, že v tomto je JA nevinne a Petráš je jeden manipulátor.


09.12.2019, 22:12
V sedemnástich bol lepší Gerebenits ako Boženík....


09.12.2019, 17:49
Pánovi Antošíkovi zavoňalo 8 melónov, no či vonia Boženíkovi Rusko, tak to je asi pre neho nepodstatné.
Možná keby sme my ako fanúšikovia mali z minulosti pozitívne skúsenosti, že zo zarobených peňazí z predaja hráčov sa zainvestuje do nákup posíl, tak by ten pohľad na vzniknutú situáciu bol kapánek iný.
Ale keď vieme, že to nehrozí, tak v tom prípade je to na Robovi ako sa rozhodne.
...a Hamšík mu asi nechce zle, pretože z Talianska sa dostane kam koľvek, ak sa mu bude dariť.


09.12.2019, 19:44
Botas mal som rad tvoje prispevky,,, ale toto co za spinu si sem napisal.. si u mna kleson velmi hlboko.
"Precitaj" si poriadne este raz clanok P. Antosika a mozno pochopis kto komu chce dobre a kto zle, kto je podrazak a kto seriozny clovek!


09.12.2019, 20:20
Mikea, kroť emócie a ešte raz si dobre prečítaj (ale aj ostatní) ten článok od odstavca:
"Hráča som pozval na večeru a predstavil som mu projekt CSKA s tým, že potrebujeme jednu konkrétnu ponuku, aby sme prípadne iniciovali ponuky aj iných klubov. Dohodli sme sa, že v sobotu po tréningu a deň pred zápasom proti Slovanu sa stretneme so zástupcom CSKA Moskva v Žiline. "....čítajte ďalej originál.
Teda zástupca CSKA bol v Žiline ešte pred zápasom so Slovanom, dojednali podmienky prestupu s Antošíkom a až potom hovorili s Robom.
Takže ten majiteľov názor, že by mal ešte Božo ostať v ZA je len zástupná téma.
***A pred pár minútami hovoril v TV Antošík aj Petráš a pustili aj vyjadrenie Hamšíka, ktorý hovoril, že ligy v Taliansku, Španiesku a Nemecku sú kvalitnejšie ako tá Ruska...


09.12.2019, 21:01
Prosím ťa prestaň si vymýšľať a prekrúcať. Ako si z toho citátu a celkovo z celého článku vyrozumel, že o tom Robo nevedel? A naschvál si vynechal túto časť o pár riadkov nižšie? "Na záver sa ho opýtal zástupca CSKA na agenta a či tam chce ísť. Potešilo ma, že rokovanie prebehlo v angličtine a hráč nepotrebuje tlmočníka. Robo odpovedal, že môj boss (sedeli sme vedľa seba) je aj mojím agentom, je ako môj druhý otec a urobím to, čo mi on poradí. Rozlúčil sa a odišiel." Rovnako podľa toho článku chcel Robo odísť už minulé leto. Vôbec to nie je tak, že by ho tu JA tlačil do prestupu. Naopak - radí mu aby počkal.


09.12.2019, 22:09
Rišo, nič ti nechýba? Všetko je ok...?
Veď som jasne napísal že...."....čítajte ďalej originál.
Máš problém s čítaním?09.12.2019, 23:27
Akože ty si fakt tip-top troll. Prečo teda píšeš veci, ktoré tomu "čítajte ďalej originál" odporujú?

"Myslím, že ste nepochopili podstatu tohoto problému. Tá je totiž v tom, že Boženík nechce ísť do Ruska." - toto si napísal ty. Kdežto v článku je jasná veta: "Na záver sa ho opýtal zástupca CSKA na agenta a či tam chce ísť. (...) Robo odpovedal, že môj boss (sedeli sme vedľa seba) je aj mojím agentom, je ako môj druhý otec a urobím to, čo mi on poradí. Rozlúčil sa a odišiel." Preto som ti ju tam pekne skopíroval a robím to znova aby si ju videl.

A môžeme ísť aj ďalej:

"Hráča (Boženíka) som pozval na večeru a predstavil som mu projekt CSKA s tým, že potrebujeme jednu konkrétnu ponuku. Dohodli sme sa, že v sobotu po tréningu a deň pred zápasom proti Slovanu sa stretneme so zástupcom CSKA Moskva v Žiline. " - toto cituješ ty A V ROVNAKOM PRÍSPEVKU napíšeš, že "Teda zástupca CSKA bol v Žiline ešte pred zápasom so Slovanom, dojednali podmienky prestupu s Antošíkom a až potom hovorili s Robom." What the fuck? Čítanie s porozumením 0 bodov. Čo je pozoruhodné od niekoho kto tu dopodrobna zvykne analyzovať taktické detaily hry.

A čerešnička, zase z tvojho pera: "Pánovi Antošíkovi zavoňalo 8 melónov, no či vonia Boženíkovi Rusko, tak to je asi pre neho nepodstatné." Boženík si vypýtal prestup minulé leto, vypýtal si ho aj túto zimu. Podľa JA do Talianska ísť nechcel a prestupom do CSKA súhlasil.


10.12.2019, 07:24
Botas ide podľa zákona ruskej propagandy: "Nič nie je pravda, všetko je možné". Hlavne zasviniť, vymyslieť si lži a sprostosti a potom človek, ktorý si sem príde prečítať komentáre má pocit, že je to také relatívne a všetci zainteresovaní sú nejakí podozriví. Je úplne jedno čo mu odpíšeš, on si zase niečo vymyslí.


Pripajam sa. Mal som rad tvoje konstruktivne prispevky Botas, ale teraz mi to pride, ze by si si chybu nepriznal ani keby sam Bozenik posipal svoju hlavu popolom a olutoval co sa stalo...


Hlavne posypal :D


09.12.2019, 19:19
Myslím, že ste nepochopili podstatu tohoto problému. Tá je totiž v tom, že Boženík nechce ísť do Ruska. Či ho ovplyvnil Hamšík, tak to je druhá vec...
Samozrejme aj z môjho pohľadu by pre neho bolo lepšie, keby ešte ostal min. pol roka v ZA, pretože ak pôjde von, tak sa môže stať, že nemusí hrávať a tým pádom môže vypadnúť z repre.
Ale ak sa rozhodne prestúpiť, tak nech ide tam, kde sa ísť on a nie tam kde ho chce predať klub.


09.12.2019, 19:37
"Hráč sa vyjadril, že do Talianska nechce ísť."
"Ponuku FC Janov sme na základe stanoviska hráča a pravdepodobného rizika neplatenia odmietli."

Očividne nechce ísť ani do Talianska.


09.12.2019, 17:59
Ty si si vôbec to Antošíkovo vyjadrenie prečítal? Alebo si iba troll a uniká mi to?


09.12.2019, 18:13
Áno, je to troll. Asi ho už videl v Slovane, tak sa hnevá.


mas pravdu z talianska sa da dostat na lavicku sparty alebo kodane.bozenik nech ide dopadne ako mraz,hancko alebo mazan jedna dobra sezona a uz sa tlaci vonku.


Ty máš evidentný problém pochopiť písaný text...


Tak uz je pravda vonku. Robko nezvladol tlak a to som mu fakt veril, ze ma v gebuli cosi... sklamanie a to mam na jazyku uplne iny vykladovy slovnik, len sa musim sam seba cenzurovat....


09.12.2019, 17:02
Klub ho 10 rokov vychováva, naučí ho všetko čo vie, nikdy ho nikto neoklamal, nepodviedol a peniaze mu chodili načas. Klub mu z vlastnej iniciatívy v lete vylepšil zmluvu (koľko je takých firiem na Slovensku?) a následne mu vyberá ďalšie pôsobisko podľa jeho potrieb a on sa nechá ukecať nejakými faganmi v repre. Pán Petráš, ktorý spustil svoje podvodnícke praktiky za pol roka mladého hráča kompletne zmanipuloval. Hlavne, že dostane svoju províziu. Na hráča, klub aj celý slovenský futbal kašlať. Som bohovy zvedavý koľko bude v Janove hrávať. Či aspoň toľko ako ďalší Petrášov klient Vavro v Laziu. Pán Petráš by pre slovenský futbal urobil najviac, keby išiel predávať dôchodcom Zeptery.


Z profutbal.sk: „
Veľa sa hovorilo v Senici aj o hráčovi, ktorý ani nebol na súpiskách jedného či druhého tímu. Reprezentačný útočník Róbert Boženík má od žilinského klubu voľno. Žilinčania obdržali od ruského CSKA Moskva ponuku na prestup, ktorá sa má pohybovať niekde okolo 8 miliónov eur. Hráč však 1. decembra zmenil agenta a zastupuje ho Martin Petráš, s ktorým sa Žilinčania nevedia dohodnúť. Rokovania o ďalšom pôsobení 20-ročného strelca zamrzli na mŕtvom bode. „Myslím, že Boženík by mal ostať u nás minimálne do leta, zatiaľ tento rok nepotvrdil v našej lige, že je top strelec, hoci sa mu darilo v reprezentácii. Chceme, aby bol spokojný hráč aj klub a budeme situáciu riešiť,“ povedal v Senici majiteľ MŠK Žilina Jozef Antošík.“

Takže nakoniec to vyzerá, že nový manažér Robovi poplietol hlavu alebo mu bohviečo nasľuboval a vedenie chce, aby ešte zostal do leta. Či a do akej miery je za tým aj kalkulácia, že baráž a prípadné Euro môžu ešte zvýšiť jeho cenu, ťažko povedať.

Btw., k pôvodnej otázke – že dostal Robo voľno minulý týždeň v pohári, s tým som stále OK, ale že nehral včera v Senici, bolo zlé a pomýlené rozhodnutie. Ak to mal byť nejaký „trest“ za nezhody okolo kontraktu a prestupu, tak to bolo krátkozraké – išlo nám o tri body a druhé miesto v tabuľke a vždy majú hrať najlepší hráči. Včera to tak nebolo, aj keď sa našťastie a so šťastím podarilo vyhrať aj bez Roba...


09.12.2019, 14:31
P. Antosik ma pravdu. Robo by mal ostat do leta a ak sa bude hrat qualda na eu este aspon do konca jesene. nic mu neujde ba si easte moze polepsit. ak odide teraz tak v klube s nim budu " zametat" , ale ak odide po eu a eu lige tak bude v inej pozicii a aj peniaze mozy byt pre klub mozno aj raz take....
ono ako som pisal uz davnejsie " nenazrani" tzv agenti nie su zainteresovani na dobro hraca ale na svoj vacok.... ono idu vianoce a nejaky ten milionik do ich kapsiciek by sa hodil, ze ?...


No a nakoniec sa nedajbože stane, že sa hráč počas zimnej prípravy alebo jarnej sezóny zraní a je aj po hráčovi a po 8 melónoch, z ktorých si vieš doslova a do písmena kúpiť celú slovenskú ligu.
Keď je takáto ponuka teda ak je, netreba váhať aj keď som si 100% istý, že ani cent sa nepoužije na vystuženie kostry tímu nejakým fakt kvalitným hráčom.....


09.12.2019, 16:50
Mne osobne sa viac páči zapracovávanie mladých ako nákup hotových hráčov. Veď ako by sme takýmto prístupom prišli k Boženíkovi? Takého hráča nezoženieš za krabicu jabĺk.


Pozri, tu nikto nehovorí o bezhlavom nakupovaní ale o citlivom doplnení postov, na ktoré si nevie klub vychovať hračov.
Keby sme sa uberali týmto smerom tak nás tu viacerých aj poteší tá suma 8 melónov a aj by sme to celé prežívali, lebo by sme videli aj nejaký progres v obmene kádra. Potom by som si po takej správe doma otvoril 15 ročnú whisky a radoval by som sa ako keby tie peniaze šli mne do vrecka.....kapiš?


10.12.2019, 07:38
Ja si myslím, že podľa možností tie posily na posty, ktoré nemáme pokryté chodia v relatívne hojnom počte. Len za posledný rok prišli Tomič, Demiri, Paur, Fazlagič, Anang.

Čo sa týka tej whisky... Čo si si otvoril, keď Antošík oznámil rekonštrukciu štadióna a vybudovanie akadémie za 10+ miliónov €? Predpokladám, že si sa pripravil na rozpredaj kádra a pár rokov v nižších súťažiach. Ak nie, tak prečo?


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.