Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-20" |  vypnout filtr
Mám pocit, že to preháňaš, SR hrala v 1-polčase na množstvo prihrávok, vtedy sa vytvorili aj šance, v 2-polčase súper vysunul defenzívu trošku dopredu a naše hviezdy mali problém ...
Pozerám veľa zápasov, pri obrannom vale súpera hrajú mužstvá tiež na istotu, nakoľko každý súper pri protiútoku je nebezpečný ...
Problém vidím v tom, že naši hráči majú problém s presnosťou prihrávok a chýbajú nám nábehy hráčov do defenzívy súpera, ak obranu nerozkývaš obranca má vždy navrch, mne chýbajú prudké centre zľava-sprava.
Záver jesene je náročný, štyri zápasy, z toho tri vonku a doma Slovan (až po jeseni nás bude mrzieť prehra s RK) .... už teraz som zvedavý na obsah diskusie.


05.12.2019, 10:39
Presne tak !


05.12.2019, 10:38
Štvrtý tím priebežného poradia ruskej Premier League by chcel Boženíka získať na hosťovanie do konca sezóny s následnou opciou na trvalý prestup. Na hrote útoku má nahradiť 21-ročného Fyodora Chalova, ktorý by mal v zime CSKA opustiť.

Okrem Boženíka by Žilina v zime mohla prísť aj o brankársku jednotku Dominika Holeca. Podľa informácií českého magazínu Žongl sa 25-ročný gólman stal zimnou prestupovou prioritou pre pražskú Spartu. V štvrtom tíme českej Fortuna ligy podľa všetkého končí 32-ročný rumunský brankár Florin Nita, s ktorého výkonmi v klube nepanuje spokojnosť.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.