Útočník Filip Balaj predĺžil zmluvu do roku 2022
Futbalový klub MŠK Žilina aj naďalej počíta so službami 22-ročného zakončovateľa Filip Balaja. Vedenie šošonov to deklarovalo predĺžením kontraktu, keď sa dohodlo s vysokým útočníkom na novej zmluve, ktorá má platnosť do 30. júna 2022.

cieľom novej zmluvy európa

Vo februári to budú dva roky, čo sa Filip Balaj stal šošonom a góly strieľa za žltozelených. Jeho spokojnosť pod Dubňom spečatila aktuálne nová zmluva na dva a pol roka. "Som šťastný, že naďalej môžem obliekať dres tohto klubu. Určite chcem napĺňať ciele klubu a splácať jeho dôveru. S chalanmi tvoríme skvelý kolektív, preto keď prišla možnosť predĺženia zmluvy, neváhal som nad tým, že je správne tu ostať," hovorí po podpise zmluvy žilinská "10". 

Počas takmer dvoch rokov odohral "Bali" za žltozelených 65 zápasov, v ktorých strelil 13 gólov. "Určite sa budeme všetci na jar snažiť, aby sme do Žiliny doviedli Európu. To je akési predsavzatie spolu s novou zmluvou. Verím, že sa nám bude na jar výsledkovo dariť a budeme prinášať radosť."

Gólovo rozbehol Filip Balaj prípravu fajn, keď sa presadil v oboch dueloch a rád by pálil ostrými aj vo Fortuna lige. "Som rád za každý jeden gól. Verím, že budú pribúdať a tým pádom pomôžem tímu k naplneniu cieľa," dodáva Bali po predĺžení kontraktu.

Instagram feed #mskzilina