Súťaž: ukáž, ako fandíš pri TV má svojich výhercov
V nedeľu sa po troch mesiacoch konečne začala znova Fortuna liga a jej štart vyšiel futbalistom MŠK Žilina na výbornú. A to nielen vďaka prítomným fanúšikom na východnej tribúne, ale aj vďaka vašej podpore spoza televízora.

Strelec víťazného gólu Ján Bernát preto vyžreboval troch výhercov, ktorý získavajú jeho dres zo zápasu proti Trnave, rúško MŠK, alebo dve vstupenky na sobotný zápas proti Slovanu.

ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu

Do správ či komentárov na našich sociálnych sieťach nám prišli desiatky fotiek, ako ste šošonov povzbudzovali v nedeľu aspoň spoza televíznej obrazovky.

Každú jednu fotografiu si vážime, a preto sme to spravili najjednoduchšie a najspravodlivejšie - žrebovaním, ktoré si zobral na zodpovednosť strelec víťazného gólu - Ján Bernát.

Janyho ruka vytiahla z osudia trojicu @cestujzamenej, Peťa Jančuchová a @bablitam, ktorá si rozdelí medzi seba spomínané tri ceny:

výhercovia:

• zápasový dres Jána Bernáta: @cestujzamenej
  • jedinečné rúško MŠK: Peťa Jančuchová
  • 2x vstupenka na sobotný šláger proti Slovanu: @bablitam

Výhercovia nás môžu kontaktovať na maile mskzilina@mskzilina.sk alebo priamo v správach na sociálnych sieťach.

Žreb sme vám priniesli v príbehoch na našich sociálnych sieťach.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili súťaže a prispeli svojím fandením k prvým trom bodom v nadstavbovej časti.

Nezabudnite, že stále môžete byť naším dvanástym hráčom aspoň virtuálne. STAŇ SA NAŠÍM VIRTUÁLNYM FANÚŠIKOM.