Štvrťfinále s Trnavou v stredu o 14:00 za 1€, zápas proti Dunajskej presunutý na sobotu
Anglický týždeň pokračuje pre futbalistov MŠK Žilina aj počas nasledujúcich dní. Postupom medzi najlepšiu osmičku v Slovnaft Cupe totiž zažijeme znova dva veľké domáce zápasy počas jedného týždňa.

Najskôr v stredu 16. marca privítame pod Dubňom v šlágri štvrťfinálového programu Slovenského pohára Trnavu (na základe požiadaviek vysielateľa už o 14:00 hod.), a tým pádom musel byť pôvodne piatkový ligový duel proti Dunajskej Strede presunutý na sobotu - už o 13:00 hod.

oba atraktívne duely pred tv kamerami so skoršími výkopmi

Na základe postupu Šošonov do štvrťfinále Slovenského pohára, ktoré sa skrz požiadavky televízneho vysielateľa odohrá v stredu 16. marca už o 14:00 hod., sa mení výkop aj nasledujúceho zápasu Fortuna ligy. Cena ostáva po Komárne aj na tento atraktívny pohárový duel iba 1€

Tretie nadstavbové kolo odohráme s Dunajskou Stredou na domácom trávniku napokon o deň neskôr, ako bolo pôvodne plánované - a to v sobotu 19. marca už o 13:00 hod.

Na oba duely sa predávajú vstupenky výhradne cez Ticketportal - TU.