PODPÍŠ S MŠK: Predaj permanentiek na novú sezónu pokračuje voľným predajom
Stále ti prúdi v žilách žltozelená krv – či sa darí, alebo nedarí? Na tribúnu potrebujeme aj tvoje hlasivky! Podpíš „kontrakt" so šošonmi aj na novú sezónu a staň sa naším dvanástym hráčom.

Na Štadióne MŠK Žilina môžeš mať svoje miesto aj v novej sezóne a k tomu získaš ešte množstvo zliav a benefitov. Od pondelka 17. júna odštartoval predaj a obnova permanentných kariet na novú sezónu 2019/2020, v ktorej sa šošoni predstavia v troch súťažiach - Fortuna lige, Slovnaft Cupe a "B"-tím v celoslovenskej II. lige.

VERNOSŤ = ODMENA

MŠK Žilina opäť myslí na našich stálych držiteľov permanentných kariet z predošlej sezóny 2018/2019, ktorí môžu využiť predkupné právo na svoje miesto za zľavnenú cenu. Táto rezervácia pre verných fanúšikov s 10% zľavou trvala do 1. júla. Po tomto termíne budú rezervované miesta uvoľnené do predaja.

Navyše, vážime si všetkých, ktorí fandia poctivo a pravidelne chodia na každý domáci duel, nie iba na zvučných súperov. Preto na konci sezóny 2019/2020 tých najvernejších odmeníme darčekom od MŠK.

Pre všetkých držiteľov permanentiek na ročník 2019/2020 máme znova možnosť označiť si svoju sedačku nálepkou so svojím menom či prezývkou, ktorá bude zdobiť vaše miesto počas celej sezóny.

VŠETKY ČERSTVÉ INFO + POUKÁŽKA DO FANSHOPU

Chceš mať okamžité informácie a novinky z klubu, Bulletin MŠK pravidelne pred zápasom v elektronickej podobe a množstvo ďalších výhod?

Stačí sa pri kúpe permanentky zaregistrovať k odberu Newsletteru MŠK a k tomu ťa ešte oblečieme do žltozelena.

K sezónnej permanentke (neplatí pre 0€ permanentky pre ženy a zlacnené permanentky pre deti) dostaneš ešte aj 7€ poukážku do Fanshopu MŠK.

OBNOVA STAREJ PERMANENTKY

Permanentky z minulej sezóny sa nevymieňajú, iba "prečipujú". Obnoviť permanentnú kartu zo sezóny 2018/2019 si tak budete môcť jednoducho, rýchlo a so zľavou. A to hneď niekoľkými spôsobmi:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie.)
  2. To isté platí aj na predajnom mieste v A1 Music na Bottovej ulici v Žiline, kde vám ju na počkanie predĺžia.

KÚPA NOVEJ PERMANENTKY

Na tribúne potrebujeme aj teba! Môžeš si zvoliť, ako si vybavíš svoju permanentku na šošonov. Bude to rýchle a jednoduché:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie).
  2. V A1 Music na Bottovej ulici v Žiline.

PRE NEŽNÉ POHLAVIE OPÄŤ PERMANENTKA ZDARMA

Pre nežnejšie pohlavie je permanentka (mimo VIP C a VIP D) opäť zdarma. Šošonky si ju budú môcť vybaviť na Pokladni MŠK na počkanie, alebo na predajnom mieste A1 Music. Permanentka pre ženy bude farebne odlíšená.

RODINNÝ SEKTOR SA ROZRASTÁ, S NÍM RASTÚ AJ VÝHODY PRE NAJMENŠÍCH ŠOŠONOV

Výhody sa budú týkať opäť aj rodín, ktoré sa nám rozrastajú v rodinnom sektore na východnej tribúne. Miesta tam máme určite dosť pre všetkých malých šošonov.

Znova môže mať napríklad štvorčlenná rodina celú sezónu za 70€ (50€ permanentka do rodinného sektoru, dve deti = 20€, ženy zadarmo). Podmienkou kúpy permanentky do rodinného sektora je zakúpenie minimálne jednej detskej permanentky za 10€.

ĎALŠIE VÝHODY PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK:

• 8% zľava v Treska bare na západnej tribúne (cez vchod 1)

Cenník permanentiek na sezónu 2019/2020:

ZĽAVY:

• držitelia permanentiek z minulej sezóny: 10%
  • držitelia klubových kariet, ISIC, DPMŽ: 5%
  • dôchodcovia v sektoroch A, E, J, O: 40€
  • deti do 16 rokov v rodinnom sektore (VIP K, L, M)
  • deti do 16 rokov v ostatných sektoroch okrem VIP: 15€
  • deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na sedadlo
  • držitelia ŤZP (vozíčkari) v sektore E: 0€ a doprovod ŤZP: 35€
  • držitelia ŤZP (nevozíčkari) v sektore E: 35€
  • držitelia permanentiek VIP C, D majú v cene aj parkovanie na P1 počas zápasov

OTVÁRACIE HODINY (POKLADŇA MŠK | UHOĽNÁ ULICA – PRI FANSHOPE MŠK)

• pondelok 1.7. 14:00 – 18:00 (od tohto termínu budú uvoľnené do predaja miesta nepredĺžených permanentiek zo sezóny 2018/2019)
  • utorok 2.7. 14:00 – 18:00
  • streda 3.7. 14:00 – 18:00
  • štvrtok 4.7. 14:00 – 18:00
  • pondelok 8.7. 14:00 – 18:00
  • utorok 9.7. 14:00 – 18:00
  • streda 10.7. 14:00 – 18:00
  • štvrtok 10.7. 14:00 – 18:00
  • piatok 11.7. 14:00 – 18:00

Viac informácií o predaji permanentiek na webe MŠK Žilina v sekcii vstupenky alebo emailom: mskzilina@mskzilina.sk.

Na Pokladni MŠK je možná aj platba kartou.

KLUBOVÁ KARTA

Vybavenie a obnova klubových kariet bude prebiehať rovnako ako počas minulej sezóny. Držitelia klubových kariet tak znova budú môcť využívať ceny ako pre registrovaného fanúšika.

Obnoviť a vybaviť novú klubovú kartu bude možné rovnako ako u permanentiek, a to od 17. júna na Pokladni MŠK alebo cez e-mail klubkarta@mskzilina.sk, pričom postup je rovnaký.

STÁLE PLATÍ, že vybavenie klubovej karty je iba za cenu už zľavnenej, registrovanej vstupenky. Takže, ak pôjdete napr. na Južnú tribúnu môžete sa rozhodnúť, či

• zaplatíte ako neregistrovaný - 5€
  • zaplatíte ako registrovaný - 3€ a k tomu máte vybavenú aj klubovú kartu na celú sezónu.