Fanshop MŠK v utorok opäť otvorený, akcia pre školákov s vysvedčeniami - nakúp a máš vstupenky na zápas
Tak ako sa začína Štadión MŠK Žilina znova zapĺňať fanúšikmi, tak sa opäť otvára aj váš obľúbený Fanshop MŠK na južnej tribúne.

Už oddnes, to znamená od utorka 7. júla, ho opätovne otvoríme a hneď aj s akciou pre školákov, ktorým pri nákupe stačí ukázať svoje vysvedčenia a získajú vstupenky na Michalovce.

nakúp, ukáž vysvedčenie a máš vstupenky

Po niekoľkomesačnom predaji našich predmetov len cez eshop sa znova otvára aj náš kamenný obchod - Fanshop MŠK na južnej tribúne (Uhoľná ulica).

Keďže sa pre malých šošonov a aj všetkých ostatných školákov končí školský rok, pripravili sme si pre vás uvítaciu akciu.

Šošoni, doneste nám ukázať vaše vysvedčenie a k nákupu nad 10€ získate 2 vstupenky na súboj proti Michalovciam.

Dve vstupenky získajú aj všetci ostatní fanúšikovia, ktorí nakúpia nad 50€.

Znova sa tak tešíme na vašu návštevu v UTOROK a vo ŠTVRTOK (14-18 hod.) alebo pred každým domácim zápasom "A"-tímu vo FANSHOPE MŠK.