FL | Aktualizované časy skupiny o titul - doma proti Bystrici v piatok o 18:30

Nadstavbová časť Fortuna ligy začína už tento víkend a postupom do skupiny o titul to pre Šošonov rozhodne nekončí. Atraktívne zápasy, v ktorých to rozhodne nebudeme mať jednoduché, no chceme sa ukázať a prekvapiť favoritov. My už poznáme rozpis prvých štyroch nadstavbových kôl, a preto každý správny Šošon berie fixku a v kalendári hrubo zvýrazňuje tieto aktualizované termíny majstrákov v skupine o titul. V marci nás na domácom trávniku čaká iba derby s Banskou Bystricou, apríl prinesie pod Dubeň Trnavu i Slovan.

Na základe kolízií zápasov s hokejovými Vlkmi nastala na základe našej žiadosti zmena výkopu s Bystricou, ktorý bol posunutý o hodinu neskôr, to znamená v piatok na 18:30 hod. Aktualizovaná zmena výkopu nastala aj v našom následnom, 3. nadstavbovom kole. A tam, naopak, z dôvodu žiadosti súpera z Dunajskej Stredy, odohráme duel až v nedeľu 2. apríla s neskorším výkopom o 19:30 hod.

znova v piatok, znova výhra v stredoslovenskom derby?

• 1. nadstavbové kolo Fortuna ligy: ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina (12. marca | nedeľa, 15:00) | VOYO
  • 2. nadstavbové kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - MFK Dukla Banská Bystrica (17. marca | piatok, 18:30) | Nova Sport
    • reprezentačná prestávka
  • 3. nadstavbové kolo Fortuna ligy: DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina (2. apríla | nedeľa, 19:30) | VOYO
  • 4. nadstavbové kolo Fortuna ligy: FK Železiarne Podbrezová - MŠK Žilina (7. apríla | piatok, 17:30) | Nova Sport

Kompletný rozpis zápasov Šošonov v nadstavbe Fortuna ligy nájdete aj v sekcii zápasy.