”A”-tím: Aktualizované časy zvyšných jesenných zápasov
Futbalistov MŠK Žilina čaká v nedeľu duel 13. kola proti Nitre, po ktorom nasleduje posledná reprezentačná prestávka v tomto kalendárnom roku.

Po nej sú na programe zvyšné jesenné stretnutia, konkrétne päť kôl Fortuna ligy. Na základe vysielacích práv televízií sa upravujú niektoré časy úvodných výkopov.

šošoni dvakrát na rtvs

Po blížiacej sa novembrovej reprezentačnej prestávke už pozná Fortuna liga svoj aktualizovaný program na 14. až 18. kolo, pričom jesenná časť uzamkne svoje brány až 16. decembra. Práve vtedy šošoni uzavrú pred televíznymi kamerami kalendárny rok 2020 šlágrom na Tehelnom poli.

Ešte predtým nás hneď po reprezentačnej prestávke čaká 21. novembra ďalší televízny duel RTVS, a to doma proti Trenčínu. Okrem toho budú ešte staňovci čeliť doma Pohroniu a Seredi, za súperom vycestujú do Michaloviec.

zvyšný jesenný program "A"-tímu

• 13. kolo Fortuna ligy: FC Nitra - MŠK Žilina (8. novembra | nedeľa, 16:00) | Orange sport
    • REPREZENTAČNÁ PRESTÁVKA
  • 14. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - AS Trenčín (21. novembra | sobota, 15:00) | RTVS
  • 15. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - FK Pohronie (28. novembra | sobota, 14:00)
  • 16. kolo Fortuna ligy: Michalovce - MŠK Žilina (5. decembra | sobota, 14:00)
  • 17. kolo Fortuna ligy: MŠK Žilina - ŠKF Sereď (12. decembra | sobota, 14:00)
  • 18. kolo Fortuna ligy: ŠK Slovan BA - MŠK Žilina (16. decembra | streda, 18:15) | RTVS

Kompletný rozpis stretnutí nájdete aj v sekcii zápasy.